KOMODITNÍ SPREADY: Kávové spready opět na vzestupu

Tak nám ten týden zase pěkně utekl. Až budete číst tento článek, tak já budu nejspíš na cestě do Vídně. Čeká tam na mne moje nová kamarádka TESLA 3 Performance 🙂 Ale nyní si dáme trochu té kávy.

První spread KCK20-KCH20

zdroj:seasonalgo.com

Otevřený obchod již od 6.6.2019. Tak jak jsem říkal, jedná se o klidnější spread. Po současné korekci se otáčí opět k růstu. Kontango hezky pracuje. Korekce jsem využil ke koupi ještě jedné spreadové pozice na širším spreadu KCZ20-KCH20.

Spread KCZ20-KCH20 ( prosinec – březen )

zdroj:seasonalgo.com

Tento obchod byl otevřen 3.9.2019. A je nyní v drobném zisku. Oběma spreadům nechávám na stop lossech poměrně slušný prostor a po překonání krátkodobých maxim je budu pomalu posouvat výše, abych omezil riziko.

Aktuální výnosy kávových spreadů

seasonalgo.com

Tak na kávě to vidím dobře, ale co se mi stalo při psaní tohoto článku přátelé !!! Dozvěděl jsem se, že budu „DĚDEK“ 🙂 Tedy do okamžiku, kdy jsem vložil ten obrázek nahoře, tak jsem byl naprosto soustředěný na myšlenky, nyní promiňte. Ve víně je pravda, ale nedá se s tím moc psát o burzovních obchodech 🙂

Poslední obrázek od „dědy čekatele“

zdroj:TWS platforma 21:08 našeho času

Přeju Vám Všem hodně úspěchů v osobním životě i obchodování a hodně dobrých kamarádů a kamarádek. Zdraví, štěstí a pozitivní přístup do celého života, protože jedině tak je život fajn. Ahoj, Váš „ovíněný“ dědeček čekatel Roman !!! 🙂

Ahoj Roman,

ať se daří ( prosím promiňte možné pravopisné chyby, bo jsem zesláblý ) 🙂

Kompletní postupy a návody krok za krokem najdete samozřejmě ve Spreadovém kurzu:

Chcete mi „koukat přes rameno“ a vidět, kde a jaké si připravuji obchody?

Vydávám Komoditní a Spreadové edukativní tipy, kde rozebírám trhy a hledám příležitosti, které zobchoduji na mém účtu.

Roman Horký
Roman Horký
Podnikatelem je od roku 1992 do současnosti. Koníčky: Silniční i MTB cyklistika a obchodování komoditních spreadů na burze. První kontakty s kapitálovým trhem získal Roman Horký v roce 1990 přes otevřené podílové fondy bank a finančních institucí. Roman získával zkušenosti s obchodováním na pražské burze, posléze přesedlal na burzy v USA. Dlouhodobě se zabývá studiem kapitálových trhů. Za investiční a traderský vzor Roman považuje amerického komoditního obchodníka Larryho Williamse. Roman Horký se specializuje na komoditní spready, které obchoduje šestým rokem. Je zastáncem učení praxí a propagátorem jednoduchých postupů. Doplňkově obchoduje opce na komoditní futures, samotné komoditní futures. Obchoduje také opce na volatilitu. Dlouhodobé obchody, z části i investice, realizuje také na akciích - zde preferuje především dividendové akcie.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.