Rekordní rok. Užíváme si výsledků

Cítím velkou vděčnost a radost. Feedbacky, které od vás chodí, jsou fantastické – letošní rok byl rekordně ziskový. A to nekončíme, ale naopak startujeme další „rundu“ s novými kolegy. Můžete se přidat, (naživo nyní v neděli), čtěte dál!

Super lidi, super výsledky

Nejdřív se podívejme na několik feedbacků, které mi chodí. Studenti finakademie dávají takovéto recenze na můj kurz:

Otevřel jsem bránu novým kolegům

V neděli jsem otevřel „bránu“ Complete kurzu novým kolegům. Ukázal jsem postupy, obchody, výsledky. Samozřejmě že zisk +1.901.846 Kč je 80% zisk z mého – už za ty roky velkého – účtu. Účet pěkně nabobtnal, prakticky se zdvojnásobil na víc jak 4 miliony.

Podívejte se v neděli na náš online webinář – ukazuji zde obchody a postupy. Spready mají tu výhodu, že stačí malý kapitál – sám jsem začínal „s pár drobnými“. Důležité je první rozhodnutí, vstoupit do „brány úspěchu“ a vytrvat!

Začni sbírat peníze, ať je rok 2020 rekordní i pro tebe!

V naší spreadové partě sdílíme obchody a postupy. Mám velkou radost. Společně si ukazujeme jak vyhledávat nejlepší obchody, sbírat peníze z trhu a samozřejmě i chránit kapitál.

Základem úspěchu je začít – a potom přijde to sladké „užívání si“ výsledků. Trading má tu výhodu, že do praxe se může každý dostat během pár měsíců – už na jaře roku 2020 budeme s novými kolegy sbírat první zisky.

Základem úspěchu je neotálet, a konečně ZAČÍT. Ať je rok 2020 ještě ziskovější, buďte u toho! Startujeme v neděli zde na tomto vysílání.

Ať se daří, Roman

Roman Horký
Roman Horký
Podnikatelem je od roku 1992 do současnosti. Koníčky: Silniční i MTB cyklistika a obchodování komoditních spreadů na burze. První kontakty s kapitálovým trhem získal Roman Horký v roce 1990 přes otevřené podílové fondy bank a finančních institucí. Roman získával zkušenosti s obchodováním na pražské burze, posléze přesedlal na burzy v USA. Dlouhodobě se zabývá studiem kapitálových trhů. Za investiční a traderský vzor Roman považuje amerického komoditního obchodníka Larryho Williamse. Roman Horký se specializuje na komoditní spready, které obchoduje šestým rokem. Je zastáncem učení praxí a propagátorem jednoduchých postupů. Doplňkově obchoduje opce na komoditní futures, samotné komoditní futures. Obchoduje také opce na volatilitu. Dlouhodobé obchody, z části i investice, realizuje také na akciích - zde preferuje především dividendové akcie.
Komentáře
  1. Profilový obrázek David napsal:

    Dobrý den,
    je možné se nějak připojit?
    díky David

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.