Báječný rok. Přibývají další super výsledky

Cítím velkou vděčnost a radost. Feedbacky, které od vás chodí, jsou fantastické – letošní rok je skvěle ziskový. A to nekončíme, ale naopak startujeme další „rundu“ s novými kolegy.

Můžete se přidat do naší party čtěte dál!

Super lidi, super výsledky

Nejdřív se podívejme na několik feedbacků, které mi chodí. Studenti finakademie dávají takovéto recenze na můj kurz po celý rok:

Otevřel jsem bránu novým kolegům

V neděli jsem otevřel „bránu“ Complete kurzu novým kolegům. Ukázal jsem postupy, obchody, výsledky.
Za tento kvartál máme dalších +41%. Účet za dobu „covid krize“pěkně nabobtnal, prakticky se už zdvojnásobil na víc jak 4 miliony.

Podívejte se na záznam včerejšího webináře – ukazuji zde obchody a postupy. Spready mají tu výhodu, že stačí drobný kapitál – sám jsem začínal „s pár drobnými“. Důležité je první rozhodnutí, vstoupit do „brány úspěchu“ a vytrvat!

Začni sbírat peníze, ať je rok 2020 rekordní i pro tebe!

V naší spreadové partě sdílíme obchody a postupy. Mám velkou radost. Společně si ukazujeme jak vyhledávat nejlepší obchody, sbírat peníze z trhu a samozřejmě i chránit kapitál.

Základem úspěchu je začít – a potom přijde to sladké „užívání si“ výsledků. Trading má tu výhodu, že do praxe se může každý dostat během pár měsíců – už na Vánoce roku 2020 budeme s novými kolegy sbírat první zisky.

Základem úspěchu je neotálet, a konečně ZAČÍT. Ať je rok 2020 ještě ziskovější, buďte u toho! Mrkněte na záznam vysílání a přidejte se do naší party.

Ať se daří, Roman

Roman Horký
Roman Horký
Podnikatelem je od roku 1992 do současnosti. Koníčky: Silniční i MTB cyklistika a obchodování komoditních spreadů na burze. První kontakty s kapitálovým trhem získal Roman Horký v roce 1990 přes otevřené podílové fondy bank a finančních institucí. Roman získával zkušenosti s obchodováním na pražské burze, posléze přesedlal na burzy v USA. Dlouhodobě se zabývá studiem kapitálových trhů. Za investiční a traderský vzor Roman považuje amerického komoditního obchodníka Larryho Williamse. Roman Horký se specializuje na komoditní spready, které obchoduje šestým rokem. Je zastáncem učení praxí a propagátorem jednoduchých postupů. Doplňkově obchoduje opce na komoditní futures, samotné komoditní futures. Obchoduje také opce na volatilitu. Dlouhodobé obchody, z části i investice, realizuje také na akciích - zde preferuje především dividendové akcie.
Komentáře
  1. Profilový obrázek David napsal:

    Dobrý den,
    je možné se nějak připojit?
    díky David

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.