Báječný rok 2021. Přibývají další super výsledky

Cítím velkou vděčnost a radost. Feedbacky, které od vás chodí, jsou fantastické – letošní rok je opět skvěle ziskový. A to nekončíme, ale naopak startujeme další „rundu“ s novými kolegy. Pozor, letos ale naposledy.

Ve skupině je nové video, rozebírám trh na tento týden

Kolegové v kurzu, mrkněte do Členské sekce. Přidal jsem rozbor trhů, uvidíte otevřené pozice, uzavřené pozice i přípravu na nové obchody.
Berte to jako můj osobní náhled, jako výuku, ne jako investiční doporučení – hlavně nováčci, vy se nyní budete toto vše učit.
V Členské sekci máte už také první dvě videa, takže je jděte shlédnout.


Můžete se přidat do naší party, čtěte dál!

Super lidi, super výsledky

Nejdřív se podívejme na několik feedbacků, které mi chodí. Studenti kurzu dávají takovéto recenze a výsledky po celý rok:

Otevřel jsem bránu novým kolegům

V neděli jsem otevřel „bránu“ Complete kurzu novým kolegům. Pozor, letos naposledy!
Ukázal jsem postupy, obchody, strategie, výsledky.
Za posledních 12 měsíců jsme vydělali 1.838.764 Kč.
Což je zhodnocení krásných 48%, viz screen z účtu:

zisk za 12 měsíců

Podívejte se na záznam včerejšího webináře – ukazuji zde obchody a postupy. Spready mají tu výhodu, že stačí drobný kapitál – sám jsem začínal „s pár drobnými“.
Důležité je první rozhodnutí, vstoupit do „brány úspěchu“ a vytrvat!

Buď v naší partě, ať je rok 2021 skvělý i pro tebe!

V naší spreadové partě ukazuji strategie, obchody a postupy. Mám z vás, kolegové, velkou radost. Společně si ukazujeme jak vyhledávat nejlepší příležitosti, ukazuji kde sbírám peníze z trhu a samozřejmě i jak chráním kapitál.

Základem úspěchu je začít – a potom přijde to sladké „užívání si“ výsledků.
Trading má tu výhodu, že do praxe se může každý dostat během pár měsíců – už na Vánoce budeme s novými kolegy sbírat první zisky.

Základem úspěchu je neotálet, a konečně ZAČÍT. Ať je rok 2021 ještě ziskovější, buďte u toho!
Mrkněte na záznam vysílání a přidejte se do naší party.

Ať se daří, Roman

Roman Horký
Podnikatelem je od roku 1992 do současnosti. Koníčky: Silniční i MTB cyklistika a obchodování komoditních spreadů na burze. První kontakty s kapitálovým trhem získal Roman Horký v roce 1990 přes otevřené podílové fondy bank a finančních institucí. Roman získával zkušenosti s obchodováním na pražské burze, posléze přesedlal na burzy v USA. Dlouhodobě se zabývá studiem kapitálových trhů. Za investiční a traderský vzor Roman považuje amerického komoditního obchodníka Larryho Williamse. Roman Horký se specializuje na komoditní spready, které obchoduje šestým rokem. Je zastáncem učení praxí a propagátorem jednoduchých postupů. Doplňkově obchoduje opce na komoditní futures, samotné komoditní futures. Obchoduje také opce na volatilitu. Dlouhodobé obchody, z části i investice, realizuje také na akciích - zde preferuje především dividendové akcie.
Komentáře
  1. David napsal:

    Dobrý den,
    je možné se nějak připojit?
    díky David

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.