Nastupte: Strategie bohatství pokračuje s 68% bonusem

Přátelé a kolegové, mám z vás velkou radost! Po nedělním vysílání naše řady rostou, každý den přibývají noví kolegové.

Včera jsme si na ukázali, s jakými nástroji pracujeme – všechny jsou zdarma.
Tady máte záznam z mého FB, kde jsme společně probírali start naší společné Strategie bohatství:

Nástroje, postupy a praxe

V Členské sekci našeho klubu najdete první lekce, a každý den bude přibývat další. Jsou to záznamy přímo z praxe, vše jsem natáčel přímo z méh počítače.

Takto vypadá Nástěnka, kam jsme si dali důležité průvodní informace ke Strategii bohatství:

A takto vypadají jednotlivé lekce

Každý týden nás čeká pět lekcí, kde si v praxi ukážeme všechny postupy. Pamatujte, že to jsou autentické záznamy z jara, kdy jsme začali budovat prvních +260.000 Kč:

Lekce vám nikam „neutečou“. Máte k nim trvalý přístup, takže se na lekce můžete dívat s odstupem času, když máte čas, opakovaně.

Diskuzní fórum: Tady jsme doma

Pro dotazy a odpovědi máme naše soukromé Diskuzní fórum. Tady najdete desítky vláken s dotazy a s odpovědmi. Pokud máte dotaz, dávejte ho sem – tady řešíme lekce, obchody, nastavení platformy, brokery atd atd:

Každý člen našeho klubu dostane zdarma povolení vstupu do této privátní skupiny. Jak? Mrkněte se na Nástěnku, kde máte podrobný návod.

Nejste na palubě? Nastupte s 68% bonusem

Vstup do naší party jsme otevřeli v neděli na online vysílání. Dostat se ke Strategii bohatství s cenovým bonusem 68% můžete stále zde.

Jedeme jak dráhy, první dvě lekce máme v Členské sekci našeho klubu. A další lekce budou příbývat.
Jdeme pro balík peněz společně, start začíná nástupem na palubu.

Martin Kopáček
Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.
Komentáře
 1. Profilový obrázek Marcela napsal:

  pěkný den , já neumím nic a je jasné že se musím učit , na každý obchod jsou třeba peníze , dal by jste všechny peníze které máte do toho aby jste se naučil obchodovat na burze ?? když zakoupím kurz s čím budu obchodovat , nebo za co budu nakupovat , z čeho si vyskládám portfolio ?? děkuji za odpověd

  • Martin Kopáček Martin Kopáček napsal:

   Trošku jinak: Začínal jsem s minimální mzdou v devadesátých letech. Kdybych uvažoval takto, jsem pořád na stejném místě.
   Ano, začátek je vzdělání.
   Pracujte trošku s budoucností: Tím, že si pořídíte ledničku (stejná cena jak kurz), máte navždy „vyřízeno“? Taky si řeknete, že když si koupíte ledničku, nebudete do ní mít co dát?
   Mimochodem: Znovu a znovu říkám, aby si každý, kdo má málo peněz, odkládal denně „dvacku“ do prasátka. Dělejte to. Ukázali jsme si už ve free kurzu, jak se i s dvackou lze dostat na miliony.
   Chce to prostě změnit trošku přístup a myšlení. Viz příklad s ledničkou. A potom se začnou dít věci 🙂

 2. Profilový obrázek Marcela napsal:

  používáte strategie , které jsou ověřené a zákony které fungují dnes a budou fungovat i za 100 let ?? asi blbí dotaz ale přece je dobré se zeptat . marcela

  • Martin Kopáček Martin Kopáček napsal:

   Marcelo nemám křišťálvou kouli, ale zvu vás 25.8.2120 na kafe a prozkoumáme to 🙂
   Teda doufám, že to zvládnu, je mi 48 let … no snad se těch 148 roků dožiju. A teď vážně: To, co obchoduji, funguje odjakživa. Prostě hledáme dobré firmy a investujeme do nich. Jako to dělali už Sumerové, Féničané, Babyloňané, Egypťané …. dobrá firma = dobrá investice. Firmy kupujeme a prodáváme. A věřím, že dokud socialisti nerozbijí svobodný trh, bude toto fungovat vždy.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.