Nastupte: Strategie bohatství pokračuje s 68 % bonusem + Peníze v grafu (zdarma)

Přátelé a kolegové, mám z vás velkou radost! Po nedělním vysílání naše řady rostou, každý den přibývají noví kolegové.

Včera jsme si na ukázali, s jakými nástroji pracujeme – všechny jsou zdarma.
Tady máte záznam z mého FB, kde jsme společně probírali start naší společné Strategie bohatství + Peníze v grafu:

Nástroje, postupy a praxe

V Členské sekci našeho klubu najdete první dvě lekce, a každý den bude přibývat další nová lekce. Jsou to záznamy přímo z praxe, vše jsem natáčel přímo z mého počítače.

Takto vypadá Nástěnka, kam jsme si dali důležité průvodní informace ke Strategii bohatství:

Nástěnka kurzu, Členská sekce, zde vidíte všechny vaše kurzy

A takto vypadají jednotlivé lekce

Každý týden nás čeká pět lekcí, kde si v praxi ukážeme všechny postupy. Pamatujte,
že to jsou autentické záznamy z jara 2020, kdy jsme začali budovat prvních +260.000 Kč, abychom to dotáhli během „covidového krizového roku“ na +4 miliony Kč :

Proč jsem nechal lekce beze změn?
Proto, abyste viděli, jak STEJNÉ POSTUPY používáme při jakékoliv krizi – ať už jde o covid, inflaci, válku. Vždy se opakuje princip „pokles-růst“.

Lekce vám nikam „neutečou“. Máte k nim trvalý přístup, takže se na lekce můžete dívat s odstupem času, když máte čas, opakovaně.

Diskuzní fórum: Tady jsme doma

Pro dotazy a odpovědi máme naše soukromé Diskuzní fórum. Tady najdete desítky vláken s dotazy a s odpověďmi. Pokud máte nový dotaz, dávejte ho sem – tady řešíme lekce, obchody, nastavení platformy, brokery atd atd:

Každý člen našeho klubu dostane zdarma povolení vstupu do této privátní skupiny. Jak? Mrkněte se na Nástěnku v Členské sekci kurzu, kde máte podrobný návod.

Nejste na palubě? Nastupte s 68% bonusem a druhým kurzem zdarma!

Vstup do naší party jsme otevřeli v neděli na online vysílání. Dostat se ke Strategii bohatství s cenovým bonusem 68% můžete stále zde. Navíc máte zdarma strategii „Peníze v grafu“, která jinak stojí 5.990 Kč. Máte ji ode mne zadarmo, ke kurzu Strategie bohatství, aby nám šel trading a investování na 100%

Jedeme jak dráhy, první DVĚ lekce máme v Členské sekci našeho klubu.
A další lekce budou přibývat.
Jdeme pro balík peněz společně, start začíná nástupem na palubu.

Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.
Komentáře
 1. Marcela napsal:

  pěkný den , já neumím nic a je jasné že se musím učit , na každý obchod jsou třeba peníze , dal by jste všechny peníze které máte do toho aby jste se naučil obchodovat na burze ?? když zakoupím kurz s čím budu obchodovat , nebo za co budu nakupovat , z čeho si vyskládám portfolio ?? děkuji za odpověd

  • Martin Kopáček napsal:

   Trošku jinak: Začínal jsem s minimální mzdou v devadesátých letech. Kdybych uvažoval takto, jsem pořád na stejném místě.
   Ano, začátek je vzdělání.
   Pracujte trošku s budoucností: Tím, že si pořídíte ledničku (stejná cena jak kurz), máte navždy „vyřízeno“? Taky si řeknete, že když si koupíte ledničku, nebudete do ní mít co dát?
   Mimochodem: Znovu a znovu říkám, aby si každý, kdo má málo peněz, odkládal denně „dvacku“ do prasátka. Dělejte to. Ukázali jsme si už ve free kurzu, jak se i s dvackou lze dostat na miliony.
   Chce to prostě změnit trošku přístup a myšlení. Viz příklad s ledničkou. A potom se začnou dít věci 🙂

 2. Marcela napsal:

  používáte strategie , které jsou ověřené a zákony které fungují dnes a budou fungovat i za 100 let ?? asi blbí dotaz ale přece je dobré se zeptat . marcela

  • Martin Kopáček napsal:

   Marcelo nemám křišťálvou kouli, ale zvu vás 25.8.2120 na kafe a prozkoumáme to 🙂
   Teda doufám, že to zvládnu, je mi 48 let … no snad se těch 148 roků dožiju. A teď vážně: To, co obchoduji, funguje odjakživa. Prostě hledáme dobré firmy a investujeme do nich. Jako to dělali už Sumerové, Féničané, Babyloňané, Egypťané …. dobrá firma = dobrá investice. Firmy kupujeme a prodáváme. A věřím, že dokud socialisti nerozbijí svobodný trh, bude toto fungovat vždy.

 3. Martin napsal:

  Podzim opce mám. Tak teď nevím zda jsem dobře pochopil. že pokud chci strategii bohatství + MYM /MES, tak teď si to platit nemám. Budeš to dávat dohromady…

  Děkuji

  • Martin Kopáček napsal:

   Martine ahoj
   aby ses dostal k MYM/MES musíš mít tyto dva kurzy:
   Opce
   Strategie bohatství.
   Bez těchto dvou kurzů nedám přístup do MYM/MES, protože bez těchto dvou kurzů bys v MYM/MES tápal.

   Lidově: Abys mohl získat MYM/MES, musíš mít Opce + Strategie bohatství

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.