Otevřené obchody: Je libo 7.000 USD, 700 USD nebo 50 USD?

Přátelé chci vám všem nejdřív moc poděkovat – náš nedělní webinář má už přes 1.600 shlédnutí!
Naše spreadová skupina roste, denně se přidávají noví kolegové.

Tady jsou obchody, tady jsou peníze!

Podívejte se, co tento týden sledujeme a co budeme obchodovat. Podívejte se na KSET video, které už zkušení „Orlové“ používají a vydělávají tyto peníze:

Vstup mez nás a uč se krok za krokem

V neděli jsme otevřeli na webináři vstup do naší party. Kdo nevíte, co a jak obchodujeme, jaké jsou výsledky studentů, co používáme atd … podívejte se na záznam nedělního webináře.

„Kde se přihlásím do party?“ – to je častý dotaz. Vstup do naší spreadové party je zde. Denně získáte nové lekce, máte přístup ke KSET videím (viz výše) a samozřejmě vám budu posílat moje obchody.

Co máte vy a co nemá nikdo jiný

Jedeme jak dráhy, jdeme společně pro velké peníze.
Ostatně, včera jsme o tom s Martinem mluvili na tomto vysílání.
Mrkněte na přehled toho, co je před námi a co všechno získáte během následujících dnů:

Máte zde i vysvětlení toho, co vidíte ve videu výše: Co v KSET sledujeme, co to znamená, jak poznáte že máme otevřené pozice atd. atd.

Na viděnou v naší spreadové orlí partě! Jak vidíte, ty peníze jsou tu pro každého.

Roman Horký
Roman Horký
Podnikatelem je od roku 1992 do současnosti. Koníčky: Silniční i MTB cyklistika a obchodování komoditních spreadů na burze. První kontakty s kapitálovým trhem získal Roman Horký v roce 1990 přes otevřené podílové fondy bank a finančních institucí. Roman získával zkušenosti s obchodováním na pražské burze, posléze přesedlal na burzy v USA. Dlouhodobě se zabývá studiem kapitálových trhů. Za investiční a traderský vzor Roman považuje amerického komoditního obchodníka Larryho Williamse. Roman Horký se specializuje na komoditní spready, které obchoduje šestým rokem. Je zastáncem učení praxí a propagátorem jednoduchých postupů. Doplňkově obchoduje opce na komoditní futures, samotné komoditní futures. Obchoduje také opce na volatilitu. Dlouhodobé obchody, z části i investice, realizuje také na akciích - zde preferuje především dividendové akcie.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.