Spready: Když se daří všem

Ve včerejším článku jsem ukázal, jak se daří absolventům a studentům. Věřte mi, že z jejich výsledků mám obrovskou radost!
Je vidět, že sdílení našich postupů v kurzu ZDARMA má smysl a nese ovoce.

Proč obchodujeme? Zde jsou vidět naše výsledky za posledních 12 měsíců na mém účtu, kde obchoduji komoditní spready.
Příjemných 48,7 % zisku a +1.838.764 Kč

zisk za 12 měsíců

Jak se daří kolegům?

Dnes se podíváme na pár výsledků z našeho společného obchodování trošku podrobněji. Absolventy kurzu, kteří mají zájem, vedeme s kolegou Václavem doslova za ruku: ukazujeme naše edukativní obchody v přímém přenosu.

Mnozí absolventi již sami obchodují totéž, co my. Tak se mrkneme na pár ukázek.

Tříválcovka: +122.000 korun

Jak absolventi kurzu zdarma vědí, obchodujeme mimo jiné také kombinované strategie, které jsem pracovně nazval „Tříválcová mašina na peníze“. Kombinujeme tři prvky: Komodity, spready a opce.

A takto vypadá zisk 122.000 korun, čili 5.435 $

Jak vidíte zde u dalšího obchodu „Tříválcovky“, absolventi kurzu se pěkně rozjeli a sami již obchodují totéž, co obchoduji já:

a tady máme další ukázku včetně reakcí absolventů:

a tady z následujících dnů, zavírali jsme s kolegy absolvent zisk na plynu:

Zisk +4.850$, čili +106.000 Kč

Nejvíc radosti mi dělají zprávy od studentů, když se jim daří. Tohle je výsledek trpělivosti a znalostí, kdy na spreadu kolegyně vydělala přes 100 tisíc korun:

A proč to ukazuju?

Hodně lidí řeší, jestli se má věnovat skutečnému vzdělávání. Tím nemyslím nějaké kurzy „osobního rozvoje“ a podobně, ale skutečnému získávání postupů, které přinášejí peníze.

Druhá častá otázka je, jestli naše postupy fungují jenom mně, nebo i dalším lidem. Jak vidíte ze včerejšího článku, ale i z dnešních ukázek, postupy fungují každému, kdo na sobě pracuje – možná i proto, že naše obchody společně sdílíme.

Jak se naučit vydělávat takovéto peníze?
Své know-how vám ukážu už v pondělí 4.10. ZDARMA >>zde. Tak to nezmeškejte!

Ať se daří
Roman

Roman Horký
Podnikatelem je od roku 1992 do současnosti. Koníčky: Silniční i MTB cyklistika a obchodování komoditních spreadů na burze. První kontakty s kapitálovým trhem získal Roman Horký v roce 1990 přes otevřené podílové fondy bank a finančních institucí. Roman získával zkušenosti s obchodováním na pražské burze, posléze přesedlal na burzy v USA. Dlouhodobě se zabývá studiem kapitálových trhů. Za investiční a traderský vzor Roman považuje amerického komoditního obchodníka Larryho Williamse. Roman Horký se specializuje na komoditní spready, které obchoduje šestým rokem. Je zastáncem učení praxí a propagátorem jednoduchých postupů. Doplňkově obchoduje opce na komoditní futures, samotné komoditní futures. Obchoduje také opce na volatilitu. Dlouhodobé obchody, z části i investice, realizuje také na akciích - zde preferuje především dividendové akcie.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.