Jak se daří studentům? +68.000, +40%, +6.000

Už v pondělí budu startovat spreadový kurz zdarma, kde ukážu moje postupy. Vyplatí se tento kurz absolvovat? Vyplatí se s námi obchodovat? Posuďte sami 🙂

Od posledního spreadového kurzu uplynulo půl roku. Sleduji výsledky studentů. Jak se absolventům daří?

První příklad: + 68.000 Kč zisku

Tento absolvent mi udělal obrovskou radost, zobchodoval se mnou obchod, který jsem veřejně prezentoval. Na účtu mu přistálo pěkných 68.000 Kč:

40% za rok: Která banka či fond vám toto dá?

Další kolega se mnou obchoduje od historicky prvního Spreadového kurzu, od dubna 2018. Podívejte se pozorně na screen a na popis – která banka nebo který fond něco takového dokáže?

Kolega v naší skupině vložil veřejně v únoru screen ze svého obchodního účtu:

První obchod a hned zisk !

První obchod a hned zisk + 6.000 Kč.
Někdo na to dělá týden, kolega si před časem prvním obchodem s jediným kontraktem vydělal příjemné přilepšení k platu:

Sledování mých obchodů v praxi

Hodně absolventů chce samozřejmě (aspoň ze začátku) vedení v praxi. Vydávám s kolegou Vaškem tzv. KSET (Komoditní a Spreadové edukativní tipy), kde ukazujeme naše obchody a popisujeme aktuální situaci.

Absolventi se tím učí od nás přímo v praxi. Taková reakce potěší:

Start v pondělí

Spreadový kurz ZDARMA startuje v pondělí. V deseti lekcích opět ukážu, co jsou komoditní spready, jak je vyhledávám a jak je obchoduji.

Jak ukazují příklady absolventů, tento kurz se vyplatí sledovat. A pokud vás komoditní spready zaujmou, rádi vás přivítáme v naší komunitě, kde společně obchodujeme v přímém přenosuna viděnou v kurzu.

Roman

PS: Pozor, obchodování na burze je návykové, jak píše další z absolventů 🙂

Roman Horký
Podnikatelem je od roku 1992 do současnosti. Koníčky: Silniční i MTB cyklistika a obchodování komoditních spreadů na burze. První kontakty s kapitálovým trhem získal Roman Horký v roce 1990 přes otevřené podílové fondy bank a finančních institucí. Roman získával zkušenosti s obchodováním na pražské burze, posléze přesedlal na burzy v USA. Dlouhodobě se zabývá studiem kapitálových trhů. Za investiční a traderský vzor Roman považuje amerického komoditního obchodníka Larryho Williamse. Roman Horký se specializuje na komoditní spready, které obchoduje šestým rokem. Je zastáncem učení praxí a propagátorem jednoduchých postupů. Doplňkově obchoduje opce na komoditní futures, samotné komoditní futures. Obchoduje také opce na volatilitu. Dlouhodobé obchody, z části i investice, realizuje také na akciích - zde preferuje především dividendové akcie.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.