Kniha kouzel se otevřela: Švédovy lekce jedou!

Kolega „Švéd“ je autorem Edukativních opčních tipů. Osobně vždy říkám, že tohle je „vyšší dívčí tradingu“. A právě Švéd přidal do našeho opčního kurzu svoje lekce, které tento týden odstartovaly v Členské sekci našeho kurzu.

Z „vyučenců“ obchodníci

Kolegové, kteří studujete Kompletní opční kurz: Základní kurz máte za sebou, vítejte mezi opčními „vyučenci“! Teď jdeme do praxe. Otevírá se před vámi „Kniha kouzel“ – jak jsem o tom psal ještě před zahájením našeho opčního kurzu.

Startují lekce od Švéda. To je vyšší dívčí tradingu – a nikde jinde, než v Kompletním opčním kurzu, se k těmto lekcím nelze dostat. Jsem na to patřičně hrdý 🙂

Přátelé, od Švéda jste zdarma dostávali Edukativní opčnít tipy po celou dobu mého kurzu, a Edukativní opční tipy budete mít ještě po celou dobu, kdy budeme v kurzu probírat Švédovy lekce.

Who is Švéd? To se brzo dozvíte

Po skončení Švédových lekcí bude premiéra: Uvidíte Švéda v online vysílání! Trvalo mi 3 roky, než jsem ho zlomil 🙂
Uvidíte co a jak, jak fungují Edukativní opční tipy v dlouhodobém hledisku, jak si můžete zautomatizovat trading, jak se můžete přidat k nám kdo obchodujeme „se Švédem“.

A následujících 14 studujte pilně Švédovy lekce. Pak vás pozvu na webinář – a ten bude stejně výživný, jako jsou Švédovy lekce v kurzu! Učíte se postupy obchodování v reálu, abyste rozuměli třeba tomuto:

Z „vyučenců“ se stáváte „obchodníky“. Mám z vás obrovskou radost. Kniha kouzel se vám otevírá, tak vše pečlivě nastudujte 🙂 Na webináři poznáte Švéda a řekneme si, jak půjdeme v našem obchodování dál.

Ať se daří!

Martin

 

PS: Jak obchoduji opce? Velmi jednoduše :)  Manuál zdarma si stáhněte zde:
Martin Kopáček manuál zdarma

Chcete umět naše postupy, chcete znát naše společné know-how? 
Vstupte našeho Online kurzu a budete to umět také:


Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.