Spready: Tříválcová mašina na peníze + síla týmů

Může to být až překvapivě snadný život: Nemusím se ptát šéfa na dovolenou, nemusím se prosit o zvýšení platu. Prostě žiju tam, kde chci. A příjem mám takový, jaký si nastavím – prostě přidám kontrakt vepřového, sojy nebo třeba zemního plynu.

Vše je o nastavení hlavy: Zkuste si představit, že to umíte a že si můžete dovolit žít po svém. Jestli se ozve rarášek „a co když„, pak prostě zažeňte pekelníka pryč. Život je váš a způsob, jak ho prožijete, je jen na vás.

Kupříkladu nedávno jsme s kolegy zavřeli další zisk: +26.445 Kč / 1.135$:

Naučit se, použít, užívat života

Druhým týdnem pokračuje náš free kurz Spreadového obchodování. Dnes ráno k vám dorazila 9.lekce, krok za krokem si ukazujeme stavbu komoditních spreadů. To je ten „kotel„, kde si obrazně řečeno „vyvaříme peníze„. A peníze si užíváme.

Tříválcovka: Počátek

Právě díky tomu, že můžeme dát „hlavy dohromady“, vznikla před časem i „Tříválcová mašina na peníze„. Nebýt toho, že žijeme svobodně, nemohl by funkční koncept společného obchodování vzniknout.

Bylo to na podzim roku 2018. S kolegy jsem vyrazil do Španělska. Říjen, venku 27 stupňů, moře. „Ty máš ještě dovolenou?„, psal mi bývalý kolega z práce 🙂  Nemůže dodnes pochopit, že pojem „dovolená“ mi nic neříká – my, burzovní obchodníci, máme všechen náš čas plně ve svých rukách.

A tak jsme vyrazili za sluncem v době, kdy většina lidí v ČR už jen vzpomíná na léto ….

A právě tady se zrodil koncept, který dnes vydělává spreadovým obchodníkům extra peníze: Tříválcovka. Kombinace futures, spreadů a opcí.

Skvělý rok: 1.275.000 Kč v „covid-krizi“

A tohle je výsledek síly týmu: Za 10 měsíců jsme tehdy v přímém přenosu vydělali 1,2 milionu korun – podívejte se na screen z mého účtu.
Je to kombinace spreadů, komodit, opcí … prostě „Tříválcová mašina na peníze“, o které si budeme povídat i v neděli na webináři.

Sólista u zdi, tým vítězí

Proč se dřít sám, když můžu čerpat ze síly týmu? Tato zásada mi vydělala jen letos stovky tisíc mimo můj hlavní „spreadový byznys“. Prostě jsem se spojil s dalšími kolegy a používám i jejich „know-how“.

Právě tady ve Španělsku jsme se sešli, abychom si vyměnili zkušenosti a nové postupy. Je fajn vidět, jak funguje synergie : tady ve Španělsku jsme u kávy a dobrého jídla spojili komoditní spready, komodity a opce. Burza není sport sólistů, ale týmová hra.

Tříválcovka“ začíná zpravidla opčním výpisem, pak se může překlopit do futures a postupně doplnit do spreadu. Vaši pokročilejší kolegové už „Tříválcovku“ znají a v rámci společného obchodování (také budete mít přístup, více na nedělním webináři) už vydělávají peníze.

Šmrdlat na skřipkách, nebo hrát jak Paganini?

Dám vám zadarmo radu, která vám může dát peníze, volný čas, svobodu: Používejte násobící efekt znalostí druhých lidí.

Příklad: Můžete strávit desítky let tím, že se sami metodou pokus/omyl budete učit hrát na housle. Nebo můžete získat nejlepší učitele, postupovat rychle k cíli a v krátké době se stát skutečnými profesionály.

Sólisté to mají těžké. Sami samci, bez opory a bez pomoci. Zatímco týmy dávno hrají v Carnegie Hall, sólista sedí doma v kutlochu a vrže tak, že utíkají i poslední pavouci…. Kolegové, burza je týmový sport, pamatujte na to.

Ve Španělsku jsme zažili tu skvělou synergii, když se spojí mnoho dobrých postupů z různých oborů – nastartovali jsme zde nové projekty, postupy, nápady.

Start k penězům: V neděli!

V neděli 15.11. si uděláme online vysílání – znovu si probereme postupy a nástroje, které používáme. Dostanete přístup ke kompletním postupům, dostanete přístup do naší komunity. A samozřejmě že se vám otevře spreadový svět, i ta tajemná „tříválcová mašina na peníze“.

Pokud se vám líbí free kurz, pak v neděli ve 20:00 určitě buďte na online vysílání. To, co mám pro vás připravené, vám může změnit život.

Roman Horký
Roman Horký
Podnikatelem je od roku 1992 do současnosti. Koníčky: Silniční i MTB cyklistika a obchodování komoditních spreadů na burze. První kontakty s kapitálovým trhem získal Roman Horký v roce 1990 přes otevřené podílové fondy bank a finančních institucí. Roman získával zkušenosti s obchodováním na pražské burze, posléze přesedlal na burzy v USA. Dlouhodobě se zabývá studiem kapitálových trhů. Za investiční a traderský vzor Roman považuje amerického komoditního obchodníka Larryho Williamse. Roman Horký se specializuje na komoditní spready, které obchoduje šestým rokem. Je zastáncem učení praxí a propagátorem jednoduchých postupů. Doplňkově obchoduje opce na komoditní futures, samotné komoditní futures. Obchoduje také opce na volatilitu. Dlouhodobé obchody, z části i investice, realizuje také na akciích - zde preferuje především dividendové akcie.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.