Spready: Příležitosti, zisky a výsledky studentů

Tak předně přátelé a kolegové,

OPRAVDU VELKÉ díky za reakce na webinář. Během 24 hodin přes 1.700 shlédnutí! Jsem rád, že vás téma baví. S mnoha z vás jsme už na palubě, do startu naší společné cesty k penězům zbývá posledních pár dnů. Stříhejte metr, už se to blíží!

🙂 S Vaškem Pechem jsem si ve Španělsku připil na váš úspěch.

45% za 3 měsíce: Výsledky studentů

Na webináři byly dotazy, zda se to naučí i nováčci. OK, tak tady máme odpověď od jedné vaší kolegyně, která s komoditními spready začínala na jaře:

Milá Sáro, moc ti děkuji za tento feedback v naší spreadové FB skupině. Mám obrovskou radost nejen z tvého výsledku, ale i z informace, že vše bylo jednoduché a přehledné. Potvrzuje se, že kdo chce, ten to dokáže.

Mimochodem díky za přirovnání ke „kuchařce„, na nedělním webináři jsem spreadové obchodování přirovnával k pečení makového koláče (anebo k chlebu se sádlem pro nás, drsné chlapy)

Co mám „v pácu“

Ve FB skupině jsem sdílel také to, co mám aktuálně v hledáčku. A mimochodem zde vidíte jeden z prvků „Tříválcové mašiny na peníze“ (mluvil jsem o ní na webináři), konkrétně opce. Ano, tohle se taky pro vás blíží – už za pár dnů se budeme postupně k „Tříválcové mašině na peníze“ propracovávat.

Takže tady je to:

Pět put opcí a jedna call opce, vše na kakaku. Zadaří se? Uvidíme – a jsem rád, že tohle jedeme s mnohými z vás společně. Prima na burze je, že je to nekonkurenční prostředí, protože stejný obchod nás může zadat deset, sto, nebo třeba pět set. Teda ne že by bylo v ČR tolik spreadařů … ale blýská se na časy. Naše řady rostou.

Shrábněte penízky

A taky jsme něco zavírali. Pěkné peníze „domů“, je to přes 1.000$, tedy přes 22.000 kaček. Dobré, na kafe je vyděláno:

Jak naskočit do vlaku?

Teoretickým plácáním, ani čučením na miliony videí, se peníze nevydělávají. Mluvil jsem o tom i na nedělním webináři: peníze se vydělávají praxí. Ukázal jsem na webináři řadu obchodů a myslím, že tohle prostě není nic složitého. Je to jednoduché, jako namazat ten chleba sádlem 🙂

Takže hurá do praxe: Za pár dnů startujeme, a pořád můžete naskočit zde.

Kdo váhá, tomu holt vlak ujede…. ale my ostatní jdeme sbírat peníze.

Ahoj, Roman

Roman Horký
Roman Horký
Podnikatelem je od roku 1992 do současnosti. Koníčky: Silniční i MTB cyklistika a obchodování komoditních spreadů na burze. První kontakty s kapitálovým trhem získal Roman Horký v roce 1990 přes otevřené podílové fondy bank a finančních institucí. Roman získával zkušenosti s obchodováním na pražské burze, posléze přesedlal na burzy v USA. Dlouhodobě se zabývá studiem kapitálových trhů. Za investiční a traderský vzor Roman považuje amerického komoditního obchodníka Larryho Williamse. Roman Horký se specializuje na komoditní spready, které obchoduje šestým rokem. Je zastáncem učení praxí a propagátorem jednoduchých postupů. Doplňkově obchoduje opce na komoditní futures, samotné komoditní futures. Obchoduje také opce na volatilitu. Dlouhodobé obchody, z části i investice, realizuje také na akciích - zde preferuje především dividendové akcie.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů