Opce: Platíš jen když vyděláš dvojnásobek!

Martin Kopáček opceJistoty a garance na burze nejsou? My uděláme to, co dosud nikdo před námi: my garanci dáme: „Dokud nevyděláme dvojnásobek ročního předplatného EOT, nic nebudeš dál platit“.

Co tomu říkáte?

Roční předplatné Edukativních opčních tipů (EOT) stojí 9.990 korun. Když tedy během roku nevyděláme aspoň dvojnásobek (20.000 korun), tak nic dalšího neplatíte do doby, než toho dvojnásobku dosáhneme.  Všechny příslušné Edukativní opční tipy, všechna příslušná čtení trhu – vše bude zdarma do doby, než toho dvojnásobku dosáhneme.

Jdeme s kůží na trh. Proč?

Na začátku byl test

Švéda znám už pěknou řádku let. Je to mimořádně schopný opční obchodník. Obhospodařuje částky, o kterých se většině tuzemských opčních traderů nezdá. Pěknou řádku let jsem jeho obchody sledoval, líbila se mi vyhlazená ekvity křivka.

V roce 2015 jsem Švéda „ukecal“, aby svoje obchody zpřístupnil pár absolventům mého opčního kurzu. Absolventi, kteří se do programu přihlásili, potvrdili jednu základně věc: vstupy a výstupy fungují.

Test se vydařil, funguje to.

Neobjevujte „ameriku“

Pěstujete si kafe, tkáte si látku na košili? Šijete si boty? Asi ne. Ani v burzovním obchodování nemusíte složitě objevovat „ameriku“. Pijete kávu, kterou vypěstoval někdo jiný. Košili si taky nešijete. Ani nesedíte na verpánku a po nocích si neflokujete boty…

Šetřete si čas, jděte přímou cestou, používejte to, co funguje. Je to efektivní a vede to rychle k výsledkům.  Tady jsou výsledky od doby, kdy se do akce zapojili první uživatelé EOT, čili od září 2015:

20161230-eot-i-a-ii-vysledky-za-rok-2015-a-2016

Vydělávat a učit se naráz

Se Švédem jsme se tedy domluvili, že spustíme Edukativní opční tipy i pro veřejnost. To byl rok 2016, kdy se do projektu EOT zapojili další absolventi mého opčního kurzu. Viděli jsme, že se jim daří, že nejen sledují vstupy a výstupy, ale že se s chutí učí novým postupům – Švéd provedené obchody popisuje také vždy na konci týdne v  Čtení trhu. Popisuje, proč obchody otevíral, jaké sleduje s otevřenými pozicemi cíle, jak je bude dál upravovat atd.

Účastníci to milují: obchodují a učí se zároveň. Tady máte maily, které posílají uživatelé EOT Švédovi.

2017: Garance je zde

Je to asi první garance, kterou na burze někdo dává. Se Švédem jsme debatovali o nejčastějších obavách lidí, kteří s burzou začínají: „Co když to nebude vydělávat?“ A tak jsme se rozhodli jít s kůži na trh – dáváme garanci: „Dokud nevyděláme dvojnásobek ročního předplatného, nic nebudeš dál platit“. Tato garance platí jak pro EOT I. , tak pro EOT II. Dokud nebude vydělán dvojnásobek toho, co vás stojí roční předplatné, nic nebudete platit.

Proč to děláme?

Protože chceme ukázat, že náš opční trading funguje. Protože chceme ukázat, že nemusíte složitě studovat opce. Protože chceme ukázat, že nemusíte „objevovat ameriku“ vymýšlením postupů a strategií. Chceme ukázat, že nejlepší vzdělávání je praxí: sledováním obchodů, jejich pochopením. To nám prokázaly zkušenosti těch, kdo EOT už používají.

Takže tady je garance:

„Dokud nevyděláme dvojnásobek ročního předplatného, nic nebudeš dál platit“. Jak na to?

Objednej si roční předplatné EOT I. Nebo si objednej roční předplatné EOT II.

Anebo si objednej EOT I i EOT II.

Vždy platí plná garance: „Když během roku nevyděláme aspoň dvojnásobek předplatného (20.000 korun), tak nic dalšího neplatíte do doby, než toho dvojnásobku dosáhneme“.

… a pak že na burze žádné jistoty nejsou 😀 😀 😀

Fajn obchody s top garancí EOT přeje

Martin

PS: Pokud už máte zaplacené čvrtletní předplatné, nebo pokud vám dobíhá dosavadní předplatné, je nutné provést novou objednávku ročního předplatného. Zbývající doba ze starého předplatného se vám samozřejmě přičte k novému předplatnému.

PPS: Proč je tato garance pouze pro roční předplatné? Protože hodnotíme výnos vždy na konci roku 🙂  I když věříme, že dvojnásobek uděláme i letos s EOT daleko dřív 😀

Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.