Opce: Obchodujeme dnes v přímém přenosu, přidejte se

Daytrading opcí má svoje výhody: Může být štědrý a nadělit třeba +100% za 6 měsíců. To jsme si ukazovali třeba na nedělním webináři.

Daytrading opcí je prověrkou trpělivosti a vytrvalosti. Jsou dny a týdny, kdy sekáme ztráty nebo break even. Pořádná ryba ne a ne zabrat …. ano přátelé, i to je trading!

Opce v přímém přenosu v Trading roomu

Obchodování opcí v přímém přenosu jsme si dali tento týden v úterý. Vidíte moji plochu, vidíte co a jak v plaformě dělám. Vidíte jak zadávám opce živě, v přímém přenosu. Tady je záznam z opčního Trading roomu úterý, sledujte od 13 minuty.

K tomu se vám všechny obchody promítají také na vašem telefonu, v aplikaci Telegram. Na telefonu máte popis obchodů, a zároveň vidíte můj komentář k obchodu v přímém přenosu.

Tak začíná cesta k penězům

Obchodováním opcí jsem vydělal fajn peníze. Jsem full time trader, trading dělám jako svůj hlavní zdroj příjmů. Mám radost, že naše komunita roste a že i další kolegové s námi obchodují.

Znovu opakuji, že trading je pro trpělivé. Jsou lepší období, jsou horší období. Nikdy nevím, který obchod vyjde – a proto musím brát všechny obchody. To je cesta k penězům.

Dnes máme v EOT III další živé obchodování opcí. Trading room opět nastartujeme odpoledne – členové EOT III sledujte mail a Telegram!

Chcete nastartovat obchodování opcí a obchodovat s námi v přímém přenosu? Tady jsou vstupy do naší party: Měsíční členství nebo pololetní členství. Čeká vás praxe, praxe a do třetice praxe.

God bless!

David Ševčík (Švéd)
David Ševčík (Švéd)
Jsem soukromý opční obchodník od roku 2000...k obchodování používám mnoho věcí "za zrcadlem" jako Darkpool, opční Open Interest, vzájemné vztahy aktiv, ekonomické analýzy F.R.E.D, analýzy Market Breadths, COT analýzy, fundamentální výstupy z FED, ECB, BoJ, BoE, prvky Market profile, a technické analýzy. Jsem členem několika traderských skupin od Indie, přes US až po GB a opírám se o jejich znalosti a zkušenosti. Jako týmový hráč vím, že sám nezmůžu nic. Svět se mění, zvlášť ten finanční, a já musím s ním...
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.