Opce: +59.000 Kč za dva měsíce, zhodnocení o 80%

Ještě než se vrhneme na výsledky, chci vám přátelé poděkovat! První skupina „starých matadorů“ má před sebou obnovení pololetního členství – mám obrovskou radost, že 98% z vás členství v naší partě obnovuje.


Super, beru to jako potvrzení, že se vám daytrading opcí líbí, že se učíte rádi a že máte před sebou bohaté žně.

Výsledky: Kolik jsme zatím vydělali

Tento týden jsme přidali +262 USD.
Týdenní výnos je +6.419 Kč.
Za týden máme v kapse 2/3 nákladů na celé pololetí:

A tady to máme „den po dni“, jak jsme obchodovali tento týden. Všimněte si, že malé zisky nebo ztráty nám bohatě vynahradil jeden jediný „výživný“ den:

Zisk 80% za dva měsíce

Za dva měsíce jsme zhodnotili účet o 80% (od začátku roku o 90%), od 1.3. máme nabíráno +2.408 USD, což je +59.000 Kč. A to na malém účtu!

Jedeme dál, jedeme na 100%

Od začátku roku jsme na +90% zhodnocení účtu, což všichni víte. Jsou období kdy jsou úžasné zisky, jsou období kdy jde trh do strany. Nikdy nevíme, pod kterým kamenem je poklad ….

Nováčci, trénujte. Staří matadoři, ždímejte prachy. Autoškolou si musí projít každý. Makáči vydrží 🙂 Hovořili jsme o tom v Trading roomu ve čtvrtek, mrkněte od 35 minuty:

Každý, kdo vydrží a maká, bude mít výsledky. To všichni víme, viz výsledky obchodů, které děláme v přímém přenosu v Trading roomu a v přes Telegram.

Jedeme dál, jdeme si pro 100% … a pak pro dalších 100%! Jdeme společně, na viděnou u dalších obchodů.

God bless!

David

David Ševčík (Švéd)
Jsem opční obchodník od roku 2000. Dnes vedu skupinu 1.500 traderů na Discordu, ročně jdeme pro 200% a víc. K obchodování používám jednoduché strategie se statistickou výhodou: Momentum, následování velkých hráčů, breakout v kombinaci s technickou analýzou. S pokročilejšími kolegy sdílíme také obchody podle dark poolu, atd.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.