OPCE: Obchodujeme v přímém přenosu

Dnes máme před sebou další živé obchodování opcí, v přímém přenosu. Minule jsem ukázal bránění pozice, kolegové udělali zisk +78$ až +1.300$. Vydělat třeba 7.000 korun za jedno odpoledne … myslím, že to potěší.

Jak se dostanete k dnešnímu živému obchodování opcí?

  1. Přístup mají všichni členové mojí obchodní skupiny (tzv. vy, kdo jste v EOT 3). Pozvánku s linkem dostanete opět do mailu
  2. Přístup mají všichni, kdo sledujete BEZPLATNÝ KURZ OPČNÍHO OBCHODOVÁNÍ. Ráno dostáváte každý den lekci, pozvánku na obchodování opcí živě dostanete dnes kolem 15-16 hodiny. Sledujte mail.

Minule jste mne velmi potěšili: Já ukazoval bránění kapitálu, vy jste si šli rovnou pro fajn peníze.

Tohle jsou screeny z úterního živého obchodování, podívejte se na rubriku chatu, vidíte zde výsledky se kterými se pochlubili kolegové:

Jirka: +300$ GRATULUJI!

Aleš: +281$, Tomassino: +224$ GRATULUJI!

Roman: +1.300$, Knight: +78$ GRATULUJI!

Jak vidíte, kdo chce, ten si vydělá fajn peníze. Já ukazuji konzervativní přístup, ukazuji vám jak bránit s 1 kontraktem malý kapitál. Mezitím zkušenější kluci už nasbírali pěkné peníze.

Ale pozor, i s 1 kontraktem se dá udělat +100% výnos, jak jsem to už ukázal:

Sbírejte peníze tam, kde jsou. Nepište „Knihu výmluv“ ani si nepleťte trading s hazardem. Ostatně, pěkně o tom včera mluvil Martin. To video si přehrajte a vezměte si to k srdci – ty peníze jsou přímo na zemi, stačí je umět sbírat.

V 16 hodin dnes, na živém vysílání na viděnou!

God bless!

David

David Ševčík (Švéd)
David Ševčík (Švéd)
Jsem soukromý opční obchodník od roku 2000...k obchodování používám mnoho věcí "za zrcadlem" jako Darkpool, opční Open Interest, vzájemné vztahy aktiv, ekonomické analýzy F.R.E.D, analýzy Market Breadths, COT analýzy, fundamentální výstupy z FED, ECB, BoJ, BoE, prvky Market profile, a technické analýzy. Jsem členem několika traderských skupin od Indie, přes US až po GB a opírám se o jejich znalosti a zkušenosti. Jako týmový hráč vím, že sám nezmůžu nic. Svět se mění, zvlášť ten finanční, a já musím s ním...
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.