Opce: Zisk +678 $ Máte to také?

Martin Kopáček opce   V minulých článcích jsem vám ukázal, kde a proč budu vypisovat týdenní opce na TNA. Minulý týden jsem takto vydělal příjemných 678 $, což jsem prezentoval i na mém FB. Byl jsem na cestách po Německu, ovšem už bylo jasné, že tento týdenní zisk „bude doma“.

20170827-martin-kopacek

 

O co jde opčním obchodování TNA

Metoda je naprosto triviální: počkáme si na pokles trhu, sledujeme fundament, VIX. Primitivní strategie, kterou v Online opčním kurzu obchodujeme už třetím rokem. Já osobně TNA obchoduju cca 10 roků, tenhle podklad miluju. Je to taková moje oblíbená „dojná kráva“. Nedávno měla TNA split, takže se dostala zase na rozumné bodové úrovně. Ok, jdeme na to!

 

První vstup do TNA

Při začátku poklesu jsem dělal první vstup do TNA. Podrobný popis jsem zveřejnil  už 5.8. v tomto článku.  Vstup, jak píšu v článku, byl na oranžové linii.

20170805-vstup-do-tna-obchodu

Jak jsem psal v dalším článku, tenhle vstup nevyšel. Z trhu jsem vymastil s pidztrátou 3$ na kontrakt. Ok, pohoda, čekáme na další vstup. V článku jsem vám napsal „domácí úkol“, čili zda a kdy do trhu budu vstupovat – hodně z vás to uhodlo správně 🙂

Nový vstup do TNA

Druhý vstup do TNA byl v úterý. Dal jsem si výpisy put opcí blízko u low, což bylo 48 – přesně jak jsem upozornil v článku. Ano, bylo to více risky, ale proč nevzít krásné prémium?

Tady to vidíte na screenu, opět ze stockcharts.

20170827-tna

A vidíte zde i páteční finále: Moje naked put opce i moje opční put spready expirovaly bezcenné 🙂

Příjemné penízky „na kafe“, čili + 678 $, je doma… bez složitostí, bez nějakého vysedávání u kompu. Mise „Deutschland“ byla prostě úspěšná: Opce expirovaly, spolupráce v DE byla probloubena (jo, byznys nespí), zvládli jsme i nějakou tu „kulturu“.

Slunce, pohoda, klídek.

Jak na to?

Hlavně J E D N O D U Š E.  Vše, co obchoduju, musí být KISS. Jednoduché na pochopení, na realizaci i na řízení. Nechceme přece pořád sedět u kompu. Nechceme řešit raketovou vědu. Nechceme trávit čas hloubáním nad nesmrtelstí brouka 😀 😀

Když vstup nevyjde, jdeme ven z obchodu s malou ztrátou. Počkáme si na lepší příležitost, jako tomu bylo tento týden. Zisk + 678 $ , je výsledkem trpělivosti….

Přesný návod

Přesný návod je samozřejmě krok za krokem popsán v Online opčním kurzu. Shrnul jsem tam postupy, které používám. Shrnul jsem tam 13 let zkušeností na burze – obchoduju od roku 2005.

Samozřejmě doporučuju sledovat i kolega, v našem Diskuzním fóru, kam má každý účastník našeho Online opčního kurzu přístup. Je to nepřeberná pokladnice stylů, nápadů a know-how.

Ať se daří!

Martin

PS: Jak obchoduji opce? Velmi jednoduše :)  Manuál zdarma si stáhněte zde:
Martin Kopáček manuál zdarma

Chcete umět naše postupy, chcete znát kompletní know-how? 
Vstupte našeho Online kurzu a budete to umět také:


Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.