Opce: Začni reálně obchodovat! Máš to přímo před sebou

Přátelé a kolegové, premiéra je zde. Včera dorazil Švéd – profesionální opční obchodník, autor Edukativních opčních tipů. Člověk, který vám v přímém přenosu předvedl už přes 700 obchodů. Člověk, který během tří let vytvořil v opčním tradingu zisk přes 60%. Opční profesionál, kterého sleduje už přes 300 z vás.

Začni obchodovat v reálu

Možná to řešíte také: „Jak začít? Jak se dostat „do centra dění“ přímou cestou? Jak udělat první obchody?“

Dnes ve 20:00 dostanete jasné odpovědi a konkrétní postup přímo od profesionála. Od roku 2015 ve více jak 700 obchodech ukázal Švéd postupy, návody a cestu. Přes 300 lidí sleduje jeho vstupy a výstupy – a jak víme, většina lidí tyto vstupy a výstupy přímo obchoduje na svých účtech.

Ve 20:00 uvidíte poprvé Švéda – vystoupí z tříleté anonymity. Uvidíte člověka, který obchoduje na vlastním 5 milionovém účtu. Uvidíte člověka, který jde od roku 2015 s kůží na trh, když dává jasné vstupy a výstupy. Uvidíte také proč je důležité vytrvat a být konzistentní.

Jdeme vydělávat

Ruku na pupík: K čemu je studium kurzu, když nejdete do praxe? Většina lidí samozřejmě má obavy, zda trading zvládne: hledat obchody, správně vybírat vstupy, správně vystupovat z obchodů, to není pro nováčka snadné. Řešení ale snadné je- sledujte profesionála a jeho obchody v přímém přenosu. Sledujte všechny vstupy a výstupy, učte se praxí. Výsledky stojí za to.

Pamatujte, že peníze se vydělávají akcí – ne nekonečným backtestováním, studiem teorie atd. Dnes ve 20:00 nastartujte praxi a přidejte se k více jak 300 lidem, kteří už jsou v našem týmu opčních obchodníků, kteří sledují Švédovy Edukativní opční tipy a obchodují v praxi!

Na viděnou na dnešním webináři!

Martin

Martin Kopáček
Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů