Opce: Výsledek obchodu na stříbře

Martin Kopáček opce  Dne 8.7. jsme si v článku ukázali, jaké důvody nás vedly k zobchodování stříbra. Jak víte, koupili jsme ETF na stříbro s názvem SLV a zajistili jsme se nákupem put opce. Opce nás kryla, takže jsme jen čekali na situaci, kdy stříbro povyroste –  a my zinkasujeme zisk. Popis otevření obchodu včetně videa máte zde.

Zisk se dostavil už 12.7, kdy stříbro podle předpokladu „povyrostlo“. Náš obchod se automaticky uzavřel se ziskem.  Uzavření obchodu vidíte v tomto videu, včetně komentáře:

Z obchodu nám zůstal malý „žolík“, což je nakoupená put opce. Ve videu vidíte, jak s opcí naložíme – když stříbro znovu poklesne, náš zisk se ještě zvýší. Když stříbro už neklesne, necháme prostě opci expirovat.

Jak vidíte, je to velmi jednoduché. Opční obchodování máme „KISS“, obchodujeme pouze jednoduché strategie. Nemusíte obchodovat s velkým účtem – „na kafe“ si vyděláte s pár drobnými.

Všem, kdo jste si na tomto obchodu přivydělali, gratuluji. Díky vám všem za zprávy a za maily, komunita více jak 1.000 obchodníků v našem kurzu, to už je panečku pořádná parta 😀

Ať se daří!

Martin

PS: Jak obchoduji opce? Velmi jednoduše :)  Manuál zdarma si stáhněte zde:
Martin Kopáček manuál zdarma

Chcete umět naše postupy, chcete znát kompletní know-how? 
Vstupte našeho Online kurzu a budete to umět také:


Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.