Opce: Jak zobchodujeme propad ceny stříbra

Martin Kopáček opce  Obrovský pohyb ceny zlata a stříbra dává hodně příležitostí k obchodům. Já jsem si vybral spekulaci na korekci. Předpokládám, že po pátečním výprodeji by se mohlo tvořit dno a mohlo by dojít k odrazu vzhůru. Může, nemusí.

Jak se mohu pojistit, když netrefím směr ?

Zároveň jsem se pojistil, abych v případě, že netrefím směr, měl jasně definovanou ztrátu. Nadělil jsem si možnost mýlit se až do 28.7. Jak? Koupil jsem si ochrannou put opci.

Místo futures kontraktu jsem použil ETF na stříbro s názvem SLV

Jsem v SLV long, zajištěn ochrannou put opcí. Jakou opci jsem koupil? Proč jsem ihned nevypsal call opci? Celý obchod, včetně použitých zdrojů, jsem popsal v tomto videu.

Ať se daří!

Martin

 

PS: Jak obchoduji opce? Velmi jednoduše :)  Manuál zdarma si stáhněte zde:
Martin Kopáček manuál zdarma

Chcete umět naše postupy, chcete znát kompletní know-how? 
Vstupte našeho Online kurzu a budete to umět také:


Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.