100% zisk za 6 měsíců: Start v pondělí

Jak víte, obchoduji nejraději v praxi. Teorii vysvětluji na příkladech v praxi, přímo na tom, co je v trhu. Obchoduji v přímém přenosu.

Edukativní opční tipy (EOT) se mnou řada kolegů obchoduje v přímém přenosu.

Bum-bum v praxi: +100% za 6 měsíců

Obchoduji také rychlé, intradenní opční obchody.  Zkušenějším kolegům jsem dal přístup do mé twitterové  a telegramové skupiny, kde jsem ukázal tzv. „boom-boom“ obchody. Co jsou to boom-boom obchody?

Je to intradenní obchodování opcí. Vytvořím obchod, zveřejním ho v twitteru a přes telegram. Kdo chce, obchoduje s námi:

Někteří si už v průběhu vydělali fajn peníze tím, že moje obchody obchodovali se mnou v přímém přenosu:

Rekord? Během 6 měsíců jsem v přímém přenosu zhodnotil účet o 100%. To nepíšu, abych se chlubil, ale abych ukázal, že intradenní obchodování opcí dává smysl a má výsledky.

Toto je třeba výsledek za posledních 60 dnů:

Není k dispozici žádný popis fotky.

V čem to spočívá

Není to žádný automat, vše obchoduji ručně.

Hodně sleduju technickou analýzu, Open Interest. Sleduju taky Market Profile. Jak asi víte, jsem navíc v kontaktu s mnoha světovými tradery, často jde o bývalé manažery hedge fondů, kteří si „na důchod“ dělají vlastní obchody. Anebo předávají svoje know-how.

Koukáme na prsty velkým klukům a sledujeme jejich chování, a to obchodujeme.

Boom-boom obchody jsou rychlé. Jsou dynamické. Přípravu si dělám před obchodováním, a pak, když dá trh příležitost, „bum-bum“ vstoupím do trhu a jak je profit (nebo stop loss) „bum-bum“ jdu z obchodu. Funny 🙂

„Od podlahy“ jdeme od pondělí

„Jo, tak to chci taky,“ říká si většina nováčků.

Jen si to představte: Za 6 měsíců máme třeba z 50.000 Kč už 100.000 Kč, za dalšího půl roku by to mohlo být najednou 200.000 Kč … a pak už třeba 400.000 Kč.

Chápu, je to přes skoro půl milionu korun. Většina lidí na to dělá víc než rok. Proto jsem se rozhodl ukázat zdarma, co to je a jak vlastně „boom-boom“ obchody fungují.

V pondělí tedy spustím první z deseti lekcí, kde popíšu i pro začátečníky základy. Doufám, že to bude srozumitelné, jak víte, já mám raději tu praxi 🙂 Po skončení těch 10 lekcí udělám na závěr jedno vysílání, kde ukážu jak „boom-boom“ obchody běží v přímém přenosu.

Budete vědět o co jde, a dám vám možnost sledovat (a třeba i kopírovat) tyto obchody v praxi. Přihlášku do free kurzu máte zde, v pondělí startujeme.

God bless!

Švéd

David Ševčík (Švéd)
Jsem opční obchodník od roku 2000. Dnes vedu skupinu 1.500 traderů na Discordu, ročně jdeme pro 200% a víc. K obchodování používám jednoduché strategie se statistickou výhodou: Momentum, následování velkých hráčů, breakout v kombinaci s technickou analýzou. S pokročilejšími kolegy sdílíme také obchody podle dark poolu, atd.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.