100% zisk za 6 měsíců: Start v pondělí

Jak víte, obchoduji nejraději v praxi. Teorii vysvětluji na příkladech v praxi, přímo na tom, co je v trhu. Obchoduji v přímém přenosu.

Edukativní opční tipy (EOT) se mnou řada kolegů obchoduje v přímém přenosu.

Bum-bum v praxi: +100% za 6 měsíců

Obchoduji také rychlé, intradenní opční obchody.  Zkušenějším kolegům jsem dal přístup do mé twitterové  a telegramové skupiny, kde jsem ukázal tzv. „boom-boom“ obchody. Co jsou to boom-boom obchody?

Je to intradenní obchodování opcí. Vytvořím obchod, zveřejním ho v twitteru a přes telegram. Kdo chce, obchoduje s námi:

Někteří si už v průběhu vydělali fajn peníze tím, že moje obchody obchodovali se mnou v přímém přenosu:

Rekord? Během 6 měsíců jsem v přímém přenosu zhodnotil účet o 100%. To nepíšu, abych se chlubil, ale abych ukázal, že intradenní obchodování opcí dává smysl a má výsledky.

Toto je třeba výsledek za posledních 60 dnů:

Není k dispozici žádný popis fotky.

V čem to spočívá

Není to žádný automat, vše obchoduji ručně.

Hodně sleduju technickou analýzu, Open Interest. Sleduju taky Market Profile. Jak asi víte, jsem navíc v kontaktu s mnoha světovými tradery, často jde o bývalé manažery hedge fondů, kteří si „na důchod“ dělají vlastní obchody. Anebo předávají svoje know-how.

Koukáme na prsty velkým klukům a sledujeme jejich chování, a to obchodujeme.

Boom-boom obchody jsou rychlé. Jsou dynamické. Přípravu si dělám před obchodováním, a pak, když dá trh příležitost, „bum-bum“ vstoupím do trhu a jak je profit (nebo stop loss) „bum-bum“ jdu z obchodu. Funny 🙂

„Od podlahy“ jdeme od pondělí

„Jo, tak to chci taky,“ říká si většina nováčků.

Jen si to představte: Za 6 měsíců máme třeba z 50.000 Kč už 100.000 Kč, za dalšího půl roku by to mohlo být najednou 200.000 Kč … a pak už třeba 400.000 Kč.

Chápu, je to přes skoro půl milionu korun. Většina lidí na to dělá víc než rok. Proto jsem se rozhodl ukázat zdarma, co to je a jak vlastně „boom-boom“ obchody fungují.

V pondělí tedy spustím první z deseti lekcí, kde popíšu i pro začátečníky základy. Doufám, že to bude srozumitelné, jak víte, já mám raději tu praxi 🙂 Po skončení těch 10 lekcí udělám na závěr jedno vysílání, kde ukážu jak „boom-boom“ obchody běží v přímém přenosu.

Budete vědět o co jde, a dám vám možnost sledovat (a třeba i kopírovat) tyto obchody v praxi. Přihlášku do free kurzu máte zde, v pondělí startujeme.

God bless!

Švéd

David Ševčík (Švéd)
Jsem soukromý opční obchodník od roku 2000...k obchodování používám mnoho věcí "za zrcadlem" jako Darkpool, opční Open Interest, vzájemné vztahy aktiv, ekonomické analýzy F.R.E.D, analýzy Market Breadths, COT analýzy, fundamentální výstupy z FED, ECB, BoJ, BoE, prvky Market profile, a technické analýzy. Jsem členem několika traderských skupin od Indie, přes US až po GB a opírám se o jejich znalosti a zkušenosti. Jako týmový hráč vím, že sám nezmůžu nic. Svět se mění, zvlášť ten finanční, a já musím s ním...
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.