Opce v přímém přenosu: Start v pondělí

Jak víte, obchoduji nejraději v praxi. Teorii vysvětluji na příkladech v praxi, přímo na tom, co je v trhu. Přijde mi to zábavnější, praktičtější a rychlejší.

Asi také víte, že obchoduji v přímém přenosu: Edukativní opční tipy I a II. Nedávno jsme o tom s Martinem dělali webinář, online vysílání. Edukativní opční tipy (EOT) sleduje přes 300 z vás, noví kolegové se přidali v průběhu a po webináři

Bum-bum v praxi: +10.000$ za 16 týdnů

Obchoduji také rychlé, intradenní opční obchody. A o tom většina z vás asi neví 🙂 Jako vždy jsem jel opět zcela transparentně: zkušenějším kolegům jsem dal přístup do mé twitterové skupiny, kde jsem ukázal tzv. „boom-boom“ obchody. Co jsou to boom-boom obchody?

Je to intradenní obchodování opcí. Mám dokonce takovou „fičůru“, díky které není třeba mít na účtu těch 25.000$ jako pro běžné intradenní obchodování 🙂 V přímém přenosu jsem ukazoval vstupy, výstupy a komentoval jsem průběh.

No a jak jsem viděl, kolegy to chytlo. Někteří si už v průběhu vydělali fajn peníze tím, že moje obchody obchodovali na svých účtech:

Celkem jsem během 16 týdnů inkasoval zisk +10.000$. To nepíšu, abych se chlubil, ale abych ukázal, že intradenní obchodování opcí dává smysl a má výsledky.

V čem to spočívá

Hodně sleduju technickou analýzu, Open Interest. Sleduju taky Market Profile. Jak asi víte, jsem navíc v kontaktu s mnoha světovými tradery, často jde o bývalé manažery hedge fondů, kteří si „na důchod“ dělají vlastní obchody. Anebo předávají svoje know-how. Koukáme na prsty velkým klukům a sledujeme jejich chování, a to obchodujeme.

Boom-boom obchody jsou rychlé. Jsou dynamické. Přípravu si dělám před obchodováním, a pak, když dá trh příležitost, „bum-bum“ vstoupím do trhu a jak je profit (nebo stop loss) „bum-bum“ jdu z obchodu. Funny 🙂

„Od podlahy“ jdeme od pondělí

„Jo, tak to chci taky,“ říká si většina nováčků, když vidí zisk 10.000$ za 16 týdnů. Chápu, je to přes čtvrt milionu korun. Většina lidí na to dělá skoro rok. Proto jsem se rozhodl ukázat zdarma, co to je a jak vlastně „boom-boom“ obchody fungují.

V pondělí tedy spustím první z deseti lekcí, kde popíšu i pro začátečníky základy. Doufám, že to bude srozumitelné, jak víte, já mám raději tu praxi 🙂 Protože se mi líbil minulý webinář, tak si uděláme po skončení těch 10 lekcí ještě na závěr jedno vysílání, kde ukážu jak „boom-boom“ obchody běží v přímém přenosu.

Budete vědět o co jde, a dám vám možnost sledovat (a třeba i kopírovat) tyto obchody v praxi. Přihlášku do free kurzu máte zde, v pondělí startujeme.

God bless!

Švéd

David Ševčík (Švéd)
David Ševčík (Švéd)
Jsem soukromý opční obchodník od roku 2000...k obchodování používám mnoho věcí "za zrcadlem" jako Darkpool, opční Open Interest, vzájemné vztahy aktiv, ekonomické analýzy F.R.E.D, analýzy Market Breadths, COT analýzy, fundamentální výstupy z FED, ECB, BoJ, BoE, prvky Market profile, a technické analýzy. Jsem členem několika traderských skupin od Indie, přes US až po GB a opírám se o jejich znalosti a zkušenosti. Jako týmový hráč vím, že sám nezmůžu nic. Svět se mění, zvlášť ten finanční, a já musím s ním...
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů