Opce v přímém přenosu: + 60.000 Kč za 4 měsíce

Edukativních opční tipy oslavily právě nyní rok fungování

Se čtyřicítkou z vás jsme přesně před rokem zkusili místo webináře výuku praxí v přímém přenosu. Něco co na českém i slovenském trhu chybí. Ne teorie, ale přímo vstupy a výstupy, reálné opční obchody v přímém přenosu. Slovy jednoho z Vás: „Konečně místo webináře vydělávám na svém účtu okamžitě a hned…“.

I tenkrát probíhalo free dvouměsíční období, takže zdarma si tradeři z první čtyřicíctky vydělali na další předplatné EOT. Technicky řečeno EOT je vlastně nestálo vůbec nic a nestojí je prakticky nic dodnes. Zatím si na sebe vždy vydělalo. Kapitalismus v čisté podobě ..

Podobná akce končí právě teď

Staří tradeři, kteří již se mnou jsou právě ten rok, využili této „akce“. Pro nové opční obchodníky vznikla dvojnásobná šance (4 měsíce) vyzkoušet tento typ „akademie“ trhu, aby poznali opční trading skrz nahlížení přes rameno Švéda, a nechali se inspirovat, jak přemýšlí, jak se chystá na obchody (týdenní Čtení trhu), jak online vstupuje/vystupuje/roluje/likviduje v debetu (online EOTčka mailem), jak glosuje trh (přes Twitter). Mnozí jste se nechali inspirovat také „svobodou“ obchodování přes Virtuální Privátní server, přes Smartphone a poznali „No stress style“ a za to vše, že se to budete učit, ještě inkasujete peníze na svůj traderský účet ..

To se mi zdá více než férová nabídka..

Jak to vypadá v praxi po 4 měsících free období?

EOT I. , shrnutí měsíčně v USD:

Červenec zisk 110$

Srpen zisk 165$

Září zisk 555$

Říjen zisk 508$

Celkem máte již v kapse zisk 1.338 $

+

Listopad – zatím nám běží zisk 312$ otevřeného profitu

 

EOT II. (byl dosud dostupný pouze pro „matadory“), shrnutí měsíčně v USD:

Srpen  ztráta 60$ 

Září zisk 289$

Říjen zisk 580$

Celkem mají zkušení „matadoři“ v kapse další zisk 809$

+

Listopad – zatím nám běží zisk 50$ otevřeného profitu

Při kurzu 24,5 CZK/USD  máme z EOT I. výdělek cca 33.000 CZK a 7.500CZK otevřeného profitu. Z realizovaných EOT II. je to 20.000 CZK a cca 1,000 CZK otevřeného profitu. To vše na jeden kontrakt.

Celkově máte v kapse 60.000 CZK zdarma…

Jak vím z feedbacku, hodně z Vás obchoduje do 5 kontraktů. Máme mezi sebou ale uživatele EOT, kteří jedou striktně do 20 kontraktů. Mám podezření hehe, že opravdu jeden z vás to tam nakládá docela hodně..více než já. Je to u každého z vás dle vašich možností a vašehoStress bodu. Ale proč ne.

Trading v pohodě a v klidu

EOTčka Vás zbaví při obchodování strachu z prostého důvodu. Nejste v pozici sami a víte, že někdo Vám pošle mail a vyzve k akci, pokud se trh nechová dle předpokladu. Ale pozor na závislost, ať nepřepálíte kvůli tomu alokaci. Chamtivost je stejně nebezpečná jako strach. EOTčka jsou spíše dlouhodobý byznys..žádná spekulace !!!

Souhrn free obchodů z deníku, které jste dostávali mailem. Jednoduše si je zkontrolujete dle čísla EOT. Vše je transparentní a dohledatelné (to pro nevěřící tomáše a notorické teoretiky)

20161023 Edukativní opční tipy švéd výsledky

20161023 Edukativní opční tipy švéd výsledky

Čtení trhu: bonus každou neděli

V neděli ode mne dostáváte tzv. Čtení trhu. Kromě nastavení alokace a inspirace k objevení vašeho Stress bodu ve Čtení trhu ukazuji různé opční traderské styly. Od dlouhodobých, jako je statistika sezonality, přes střednědobé dle COT analýzy a výběžků Market Profilu až po krátkodobé jako opční Open Interesty, nebo intradenní patterny dle technické analýzy a Delta BA z prvků MP. Mám radost z Vašich feedbacků! Vidím, že vznikla skupina traderů, která se inspirovala představenými styly opčního obchodování a rozvíjí dále svůj trading tímto směrem.

Mně tento souhrn umožnuje mít tento rok 48 vítězných oproti 4 ztrátovým obchodům, při zisku 25% profitu, ale hlavně při nízkém riziku kolem 20%..

EOT se vyplatily a pokračují

Jak jsme si ukázali, Edukativní opční tipy se vyplatily. Při kurzu 24,5 CZK/USD  máme z EOT I. výdělek cca 33.000 CZK a 7.500CZK otevřeného profitu. Z realizovaných EOT II. je to 20.000 CZK a cca 1,000 CZK otevřeného profitu. To vše na jeden kontrakt a za 4 měsíce….

Bezplatné období končí. Chcete dál sledovat opční obchody v přímém přenosu? Líbí se vám myšlenka sledovat reálné obchody profesionálního opčního obchodníka? OK, vstupte do naší komunity právě teď!  http://alerty.cz/eot/

Pěkné zisky Vám přeje

Švéd

 

 

PS: Zde je seznam představených mých opčních obchodních stylů. (Každý z nich se dá obchodovat samostatně)

Obchoduji dle:

-opčních Open Interestů

-Spikes dle Darpoolu (funguje na placených datech, omezeně ToS, Stockcharts)

-Darkpoolu dle webu HFTAlerts- využíváno pro jemné vstupování/vystupování

-divergencí na BA (Bid-Ask-rozdílu) oproti ceně trhu – využíváno pro jemné vstupování/vystupování

-COT analýzy – využívám českého kolegu tradera Petra F. a jeho práce pro střednědobý náhled na trh

-FED a ostatní centrální banky-tok peněz do trhu, stejné dle výše

-F.R.E.D analýzy pro dlouhodobější náhled na trh od amerického kolegy-náhled na ekonomiku U.S.

-technická analýza pro středně-až krátkodobý náhled na trh

Jsem členem těchto traderských skupin a komunit:

Chicago – zaměření na technickou analýzu dle TL, patternů-rozbory

Frisco- opční skupina -diskuze nad opčními styly, nové postupy, co frčí ve světě

Londýn- zaměření na měny analýzy

Česko- zaměření na akcie, výstupy COT- money flow další zpracování

Osobní přátelé ve světě, které již znám léta a jsou opční, nebo akcioví obchodníci…

 

PPS: V traderské komunitě ve světě vládne vstřícnost, přátelství, otevřenost, pracovitost. Pomalu se to mění i v Česku, i když některé reakce, nebo spíše nereakce jsou ještě úsměvné Doufám v tuto změnu a snažím se k ní přispět.

 

David Ševčík (Švéd)
Jsem opční obchodník od roku 2000. Dnes vedu skupinu 1.500 traderů na Discordu, ročně jdeme pro 200% a víc. K obchodování používám jednoduché strategie se statistickou výhodou: Momentum, následování velkých hráčů, breakout v kombinaci s technickou analýzou. S pokročilejšími kolegy sdílíme také obchody podle dark poolu, atd.
Komentáře
 1. Lada napsal:

  Jak velký účet je potřeba k výše jmenovaným ziskům? Děkuji za odpověď

  • Martin Kopáček napsal:

   Vše u EOT I. je počítáno na účet 10.000$ V případě EOT II. (zatím dostupné jen určité skupině absolventů) je to na 5.000$
   Jinak u IB můžete obchodovat i s 3.500$ (pošlete si 10.000$ pro založení účtu a pak zpět domů 6.500$ …)

   • Radek napsal:

    Dobrý den, u IB lze obchodovat už od 2tis USD.

    Chci se ale zeptat, zda EOT I. i II. tedy nejde obchodovat s nižšími účty? Chápu, že se jedná především o alokování marginu. Kolik je prosím alokován margin na základní (nejnižší) obchod v rámci EOT. Děkuji a přeji mnoho úspěchů.

    • Martin Kopáček napsal:

     S méně jak 2k$ nemá moc smysl obchodovat opce. Margin na jeden opční spread je nejtypičtěji 1000$, a to byste s 2k$ šel naprosto „na krev“. To je sebevražda. Jestli chcete rozumně využívat EOT, měl byste mít minimálně 5k$ , lépe 10k$.

     • Radek napsal:

      Děkuji za bleskurychlou odpověď.

      Né, to já bych ani nezkoušel s 2tis USD (jen jsem to uvedl pro úplnost, s kolika penězi se dá u IB obchodovat)

      ohledně EOT:
      Pokud tomu dobře rozumím, tak EOT výsledky zde obsažené jsou vázané k jednomu jedinému kontraktu. Ale za výše zmíněnou historii nastaly situace, kdy bylo současně nakoupeno více (různých) opcí současně a tudíž nárok na margin byl vyšší. Nebo mi nějaký bod uniká. Děkuji

     • Martin Kopáček napsal:

      Výsledky jsou vztaženy k účtu 10.000$ Pokud alokace dovolí 1 kontrakt, je otevřen 1 kontrakt. Pokud dovolí 2 kontrakty, jsou otevřeny dva kontrakty. Švéd posílal EOT i s uvedením, kolik kontraktů na 10.000$ účet otevírat. Jde o to, aby nebylo příliš kapitálu v marginech, aby se účet nepřepaloval (častá chyba nováčků, chtějí dojit z trhu za každou cenu). Takže to berte tak, že na 1 EOT se zpravidla otevírala pozice se souhrnným marginem 1k$…

 2. Švéd napsal:

  Doupřesním jak je počítán risk/zisk. Risk 20% je průměrný risk v obchodech EOT I. na velikost účtu 10.000$ za tento rok. Při tomto risku je zhodnocení od začátku roku 25% z celého účtu, tedy kolem 2.500 USD. Tedy riskuji již částku, kterou jsem vydělal tento rok a ne základní kapitál. To je velmi konzervativní přístup. A při tomto přístupu je velká šance, že bude dosažen. Budování a zvyšování kapitálu pro větší objemy riskované částky je cílem. Agresivněji, tedy spekulativněji lze při větším risku dosáhnout samozřejmě více…

 3. Radek napsal:

  Tak to mi skutečně něco uniká… protože zde píšete:

  To vše na jeden kontrakt a za 4 měsíce….

  Ale zpět k podstatě věci. Obchoduji momentálně komoditní spready, kde je můj hlavní příjem. Chtěl bych však přibližně volných 3-4tis USD nějakým způsobem také zhodnocovat (né do spreadů, ale diverzifikovat). A nevím, zda si Vaše EOT mohu dovolit, či nikoliv. Abych si neobjednal kurz a vzápětí po prvních tipech nezjistil, že nemám potřebný kapitál.

  • Martin Kopáček napsal:

   Radku uniká Vám, že jsme na 1 pozici šli s jedním kontraktem…. jde o alokace, důvěrně známé všem, kdo 4 měsíce nyní odebírali EOT zdarma. Tito lidé vědí, o co jde.
   Opakuji, že pod 5k$ je zbytečné zkoušet EOT live obchodovat – EOT II. bude na 5k$, EOT I. je nastaven na 10.000$.
   Pokud nemáte kapitál, pak prostě obchodovat reálně nelze. Osobně obchoduju Švédovy EOT I. na 10k$ účtu, EOT II. na 5k$ účtu. A všechny upozorňuji, že jde o Edukativní opční tipy. Kdo jedete jako já live na ostrém účtu, jedete na vlastní kšandu…

   • Radek napsal:

    Děkuji Vám za informace Martine, já bohužel EOT neodebíral, tudíž se omlouvám, že nevím „o co jde“. Proto jsem Vás i poprosil o nastínění situace, zda-li je to možné, či nikoliv.

    Výsledkem tedy je (co jsem pochopil), tak byť obchodujete s jedním kontraktem, jež alokuje 1000USD margin, tak EOT na malých účtech obchodovat nelze – z důvodů MM, nikoliv z důvodu alokace marginů.

    • Martin Kopáček napsal:

     Ano Radku, minimum na EOT I. je 10.000$, na EOT II. je to 5.000$. Obchodovat opce s nějakým ultra malým účtem není moc reálné. Mluvím o praxi, ne o teoretizování a konceptech. Když nemáte aspoň 125tis CZk (5tis$), tak těžko v opcích něco smysluplného obchodovat tak, aby vás to jednou (až dojde ke crashi ) nedostalo do kolen.
     Obecně: Nízký kapitál je v tradingu problém a mimochodem jeden z nejčastějších důvodů, proč nováčci rychle skončí – namlsají se na nesmyslné postupy, kde „údajně“ stačí málo peněz, a pak nemají volný margin. Guru, který je do uvrtal do hazardního obchodování s malým kapitálem, se vytratí jak pára nad hrncem …
     Tak pozor na ultra malý kapitál, což je vše pod 5.000$ (pod 125.000 korun). Na burze se pracuje s penězi, je to „výrobní nástroj“ tradera 🙂

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.