Opce: Obchody tento týden fičí!

Tento týden jsme jeli na plné obrátky. V úterý jsme si uvolnili margin (a ruce) v opčním put spreadu, ve čtvrtek totéž v opčním call spreadu. V pátek jsme otevřeli 3 nové obchody v EOT I. a zavírali jsme obchod v EOT II.

550

Tak to je počet edukativních opčních tipů, které jsem dosud rozeslal 🙂 Každý vstup má svoje číslo, následuje vždy i potvrzení vyplnění obchodu. A jsou započítány také pondělní Čtení trhu, kdy vám pravidelně zasílám přehled pozic, obchodů i přípravu na další týden.

Edukativní opční tipy jsou učení opčnímu byzynysu přímo v praxi. Podrobně to Martin Kopáček vysvětlil například na tomto webináři, takže dne jdeme přímo k věci, k obchodům.

Máme prostě fofr

Vezmeme to pěkně postupně. Martin Kopáček natáčí obchody z EOT, takže budu doplňovat i  jeho videa.

Nejdřív, jak jsem psal, jsme si uvolnili ruce v opčním put spreadu:

O dva dny později jsme udělali totéž v call spreadu. Využili jsme korekce trhů a dostali jsme se z pozic, které vznikly především rolováním – trh prakticky celý rok roste, takže jsme call pozice před trhem hbitě rolovali. Důvodem je ochrana kapitálu. Je fajn vydělávat, ale v klidu a v bezpečí.

Zavření call spreadu máte od Martina natočeno zde:

Ochrana kapitálu skončila, jdeme vydělávat

Poslal jsem pak tento EOT, kde jsem stručně popsal důvody pro ukončení call a put spreadů.

Sváteční nové obchody

Pád komunistů je nejen den volna. Je to i svátek svobodného podnikání. A nejsvobodnější podnikání je právě burza. Však také komunisti prohlašovali burziány za „vrahy z wall stretu“ 🙂 No, kolegové, vítejte mezi námi!

Takže si pád rudocha oslavíme otevřením obchodů, a to hned tří: Nejdřív jsme otevřeli opční call spread a pak hned opční put spread + vega hedžovací put opci:

EOT II, čili „batrfláje“

Ani EOT II. nezahálel. Trh si dal v pátek setup „up“ a tak jsme zaplácli tuhle máslovou mouchu:

Takže jsme si tento týden slušně zaobchodovali 🙂 Všem připomínám, že Edukativní opční tipy fungují na těchto principech:

  1. Učíte se přímo praxí
  2. Všechny obchody vidíte v přímém přenosu
  3. Každé pondělí dostáváte rozbor provedených a připravovaných obchodů v Čtení trhu.

Podrobně fungování Edukativních opčních tipů, včetně základů opcí a brokerage, Martin vysvětlil zde.

Na viděnou u dalších obchodů Edukativních opčních tipů!

Švéd

Švéd
Švéd
Jsem soukromý opční obchodník od roku 2000...k obchodování používám mnoho věcí "za zrcadlem" jako Darkpool, opční Open Interest, vzájemné vztahy aktiv, ekonomické analýzy F.R.E.D, analýzy Market Breadths, COT analýzy, fundamentální výstupy z FED, ECB, BoJ, BoE, prvky Market profile, a technické analýzy. Jsem členem několika traderských skupin od Indie, přes US až po GB a opírám se o jejich znalosti a zkušenosti. Jako týmový hráč vím, že sám nezmůžu nic. Svět se mění, zvlášť ten finanční, a já musím s ním...
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *