Opce: Máme plno, jedeme v přímém přenosu

Po prvním „testovacím“ týdnu máme za sebou druhý, kdy už jsem mohl přejít k větším pozicím. Zatímco v prvním týdnu jsme museli řešit otázky „jak založit účet, jak fundovat účet, jak zadat obchod, jak směnit peníze„, druhý týden si ti zkušenější uživatelé už osahali první obchody v reálu.

7.200 korun na lážo plážo

Nehrotím to 🙂 Jsem si plně vědom, že jedeme s mnoha nováčky, že hodně z vás ještě osahává platformu i svoji psychiku. Takže neždímáme z trhu vše, co tam je. Jedeme a pohodu a „lážo plážo“. Za týden jsme z trhu vytáhli +330$, čili 7.200 korun.

Nic nehrotím: S nováčky v klidu

Členové EOT III vidí obchodování v přímém přenosu na twitteru. Vidíte logiku vstupu, popis, průběžku a výsledek. Pro členy EOT III popisuju vstupy a výstupy ještě v „občasníku“, čili v týdenním „Čtení trhu EOT III“, které členům chodí do mailu. Tento obchod jsem probral například v posledním Čtení pro EOT III:

V pátek jsem chtěl vstupovat do 2 obchodu na QQQ C-181,5 více agresivní a do C-182, který byl konzervativní. (Oba kontrakty byl potenciál kolem 700 USD)

Ok. Psychologie vstupu je jiná, pokud již mám nějaký ziskový obchody za sebou a jiná, pokud začínám a předchází tomu týden breakevenů a malých stoplossů (a to předchozí týden byl). Navíc vím, že obchody sledují a zkoušejí nováčci – a tak raději bereme malé zisky, aby i nováčci měli finanční polštář pro větší obchody.

Proto jsem nevyužil veškerý potenciál, dokud nemám nějaký finanční polštář, který se tvoří pomaleji.. a bral jen konzervativnější obchod..na C-182 QQQ

Mám cíl aspoň 500 až 1000 USD (zatím 330+44 = 374 – bez komisí..), abych mohl brát i tyto obchody, které mě posunou směrem vzhůru.

V EOT III defacto spolu s Vámi prožívám naprosto stejné pocity, když začínáte a čelím stejným otázkám, co kdyby to nevyšlo, jak se chránit. A výsledek je, že beru více konzervativní obchody a progress bude pozvolnější, ale více chráněn proti poklesům.

Obchody rozebereme v online vysílání

Jenže my půjdeme ještě dál – uděláme si online vysílání, kde budu popisovat obchody a komentovat vstupy a výstupy, které jste viděli. Tím odpovím na dotazy, které mi chodí k jednotlivým obchodům. Beru to tak, že přes týden obchodujeme …. a o některém víkendu si místo stokrát obehrané ptákoviny v televizi dáme top vysílání, kde se naučíte takové obchody sami vyhledávat.

Samozřejmě vysílání bude primárně pro členy, ale uvažuji že jej zpřístupním i nečlenům… to ještě promýšlím. Přece jen toto know-how, které dávám v EOT III, není a nebude pro každého.

Máme plno, brána je zavřená

Denně mi chodí dotazy na možnost vstupu do EOT III. Přátelé, máme plno, všechna místa jsou plně obsazena. Nechci do našeho live tradingu přibírat nové členy, z EOT III nebudu a nechci dělat masovou aktivitu.

Pokud chcete obchodovat s námi opce živě, pak se zapište do „čekací listiny“. Pokud se uvolní místo, budu dávat šanci obchodovat s námi zájemcům v pořadí, v jakém jsou zapsáni v listině.

Připomínám, že stávající členové mají měsíční členství, které se automaticky obnovuje. Ale kdo vypadne ven, ten již bohužel „venku“ zůstane. Máme fakt plno a na předplatné máte vyděláno již trojnásobně. Jedeme dál.

God bless!

David Ševčík – „Švéd“

 

David Ševčík (Švéd)
David Ševčík (Švéd)
Jsem soukromý opční obchodník od roku 2000...k obchodování používám mnoho věcí "za zrcadlem" jako Darkpool, opční Open Interest, vzájemné vztahy aktiv, ekonomické analýzy F.R.E.D, analýzy Market Breadths, COT analýzy, fundamentální výstupy z FED, ECB, BoJ, BoE, prvky Market profile, a technické analýzy. Jsem členem několika traderských skupin od Indie, přes US až po GB a opírám se o jejich znalosti a zkušenosti. Jako týmový hráč vím, že sám nezmůžu nic. Svět se mění, zvlášť ten finanční, a já musím s ním...
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů