Opce: Letošní zisk z EOT I. a II. je přes 160.000 Kč

Obchodování může být velmi jednoduché. Jak víte, ukazuji v reálném čase vstupy a výstupy. Kdo tyto vstupy a výstupy kopíruje (viz Edukativní opční tipy I. a II.), má vyděláno. Je to otázka pár kliknutí do platformy, bez složitého bádání a bez vysedávání u počítače. Ačkoliv nejde o investiční doporučení, z feedbacků vím, že mnoho z vás se mnou obchoduje.

Prima, podívejme se, kolik jsme vydělali: V listopadu jsme zhodnotili účet o další procenta, takže letos jsme celkově na 27.99%. Celkem máme na jednom kontraktu v  EOT I. od začátku roku zisk 2.799 $, což je příjemných cca 70.000 korun. Připomínám, že to je z Edukativních opčních tipů I..

Tady máte obrázek, jak jsme tento měsíc obchodovali. Jak vidíte, je to pár obchodů – ale zisk je příjemný. Opakuji, že jde o zisk na jeden jediný kontrakt!

20161203-vysledky-edukativni-opcni-tipy-sved-recenze-1

 

Vše bylo ve znamení fundamentu voleb v USA. Dal se očekávat těžší měsíc, a očekávání se potvrdilo. Dvakrát jsem likvidoval v debetu a jednou rolloval napadenou pozici. Z hlediska směru byla likvidace na Put i Call straně z důvodu následného velkého „mačkání shortařů“ a trhy šly zběsile nahoru. Nejsem na trhu jen pár let a tohle mě ani nepřekvapilo. Byl to v podstatě Brexit číslo 2.

Celkem máme zatím vyděláno 5.387$

EOT I. obchodujeme veřejně od května 2015. Za 19 měsíců máme celkový zisk již 5.387$, což je 135.000 korun. Příjemné peníze za pár kliknutí měsíčně 🙂 Všem, kdo jste se svezli, gratuluji.

20161203-vysledky-edukativni-opcni-tipy-sved-recenze-3

To není vše, podívejme se na výsledky i s EOT II

Většina z vás používá nejen EOT I., ale i EOT II.  Tak se podívejme, jak nám funguje portfolio obou strategií (EOT I. vidíte rozdělen do dvou složek, dynamická a konzervativní varianta, pro vstupy a výstupy v EOT I. vybírám mix z těchto dvou částí):

20161203-vysledky-edukativni-opcni-tipy-sved-recenze-2

EOT II. nám tento měsíc zisk nenadělil. Ovšem je důležitou složkou portfolia! Podívejte se na čísla: EOT I. vydělal za rok zatím 2.799$, zatímco EOT II. vydělal 3.688$ ! A to na polovičním kapitálu, než na jakém obchodujeme EOT I.

Celkem jsme letos zatím vydělali přes 160.000 korun

Musím říct, že všechny tři strategie pěkně „drží“ a graf zisků a ztrát je skoro přímka. Tohle právě umožňují opce.

Proto se nestydím jet ve větších pozicích. Pro účty od 10 000 USD až po 1 mil USD to není problém. A hlavně spojení obou strategíí mi umožní za mírně zvětšený risk násobný zisk, což za prozkoumání stojí..hmmm. Podstatou opčního systému v  EOT I. je výpis kreditu a jeho bránění, zatímco EOT II je naopak : je to nákup debetu a spekulace na jeho zvýšení.

Zisky v EOT I jsou omezeny, ale zisky v EOT II jsou násobně větší !!! Toho se snažím využít do portfolia strategií.

Naše komunita uživatelů EOT I a EOT II. se rozrůstá každým dnem a z toho mám radost. Těší mne reference od vás, děkuji vám za ně. Držím palce do dalšího měsíce s EOT I. a s EOT II., aby Vánoce byly opravdu štědré 🙂

Švéd

PS: Chcete umět obchodovat opce, chcete znát kompletní know-how? 
Vstupte našeho Online kurzu a budete to umět také:


 

SLEDUJTE MOJE OPČNÍ OBCHODY:

finakademie opce edukativní opční tipy Švéd

 

Švéd
Švéd
Jsem soukromý opční obchodník od roku 2000...k obchodování používám mnoho věcí "za zrcadlem" jako Darkpool, opční Open Interest, vzájemné vztahy aktiv, ekonomické analýzy F.R.E.D, analýzy Market Breadths, COT analýzy, fundamentální výstupy z FED, ECB, BoJ, BoE, prvky Market profile, a technické analýzy. Jsem členem několika traderských skupin od Indie, přes US až po GB a opírám se o jejich znalosti a zkušenosti. Jako týmový hráč vím, že sám nezmůžu nic. Svět se mění, zvlášť ten finanční, a já musím s ním...
Komentáře
 1. sas.martin@seznam.cz napsal:

  Dobrý den,

  rád bych se zeptal, jaký je rozdíl mezi EOT I s marginem 1000 USD a EOT I s marginem 2 000 USD? Jsou to ty samé obchody jen zadány ve 2 krát tolik kontraktech nééé? Tak jaktože zisk tam není taky přesně dvojnásobný ? Díky
  Martin

  • Martin Kopáček Martin Kopáček napsal:

   Odpověď najdete v odstavci před obrázkem: „Většina z vás používá nejen EOT I., ale i EOT II. Tak se podívejme, jak nám funguje portfolio obou strategií (EOT I. vidíte rozdělen do dvou složek, dynamická a konzervativní varianta, pro vstupy a výstupy v EOT I. vybírám mix z těchto dvou částí)“

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *