Návod zdarma: Jak na komodity

Martin Kopáček opceVašek Pech patří mezi lidi, které znám přes deset let.  Je to rozvážný komoditní obchodník ze staré školy. Má zkušenosti a výsledky. Vašek je fajn člověk a je to můj dobrý kamarád.

Loni v komoditách Vašek vydělal 450.000 korun. Používá jednoduché postupy, obchoduje konzervativně. Každý týden zdarma zveřejňuje videa, kde upozorňuje na zajímavé příležitosti. Každý týden píše veřejně dostupné články, kde ukazuje svůj styl obchodování, svůj styl obchodování i svůj styl života.

Každý, kdo Vaška zná, na něm oceňuje dvě vlastnosti: Vašek je neskutečný pohodář a kliďas. Nikdy se nezlobí, snad to ani neumí. Je neuvěřitelně trpělivý. Nikdy nic nekomplikuje, vše drží jednoduché. Preferuje praxi, jednoduché postupy. Vždy říkám, že je to ideální burzovní obchodník – pohodový, klidný, rozvážný.

Vašek Pech také vede skupinu několika stovek komoditních obchodníků. S nimi probírá obchody, vstupní a výstupní techniky. Sám je žákem velkého komoditního obchodníka, Larryho Williamse.  Svoje zkušenosti předal svému synovi a předává už více jak půl tisícovce lidí v Čechách (Moravě, Slezsku, Chodsku 🙂  ) a na Slovensku.

V neděli 5.3. ve 20:00 Vašek Pech ukáže znovu svoje komoditní postupy. Uvidíte, jak a kde sleduje velké hráče. Uvidíte názorně, jak si tzv. Commercials předávájí štafetu s Large Traders. Pochopíte, kdy a jak vznikají trendy v komoditách. Vašek vysvětlí, jak lze obchodovat i s malým účtem, při zaměstnání – a s časovou náročností cca 2 hodiny za týden. Myslím, že zisk 450.000 korun za to stojí.

Ale co bych dál psal …. poslechněte si přímo Vaška:

Registrujte se zdarma na nedělní webinář zde. V neděli 5.3. ve 20:00 na viděnou!

Martin Kopáček
Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.