Komodity: Zisk 22.000 Kč za půl hodiny + Postupy zdarma

Obchoduji jen tehdy, když na trhu vidím seriózní příležitost. Inflace a zdražování nám přihrávají příležitostí hodně, komodity fungují jako oblíbená pojistka proti inflaci.

Vyšší pravděpodobnost toho, že se na trhu něco děje, nám signalizuje obchodní činnost největších hráčů na trhu. Pěstitelé, těžaři a zpracovatelé komodit mají nejlepší přehled o tom, co se na trhu s jejich komoditou děje.

Tady je příklad, jak jsme na začátku roku 2022 za 3 dny na 2 obchodech vydělali +900 dolarů:

Podrobně si to budeme vysvětlovat ve bezplatném kurzu, který startuje v pondělí – podrobně to máte v posledním odstavci článku a máte tam i link s bezplatnou přihláškou.

Velcí hráči mají nejlepší znalosti

Nezapomínejme, že u těchto firem závisí jejich byznys často už skoro století na perfektní znalosti konkrétní komodity . Znají výborně fundament, a když silně prodávají, má to svůj důvod, stejně tak když se z nich stanou mimořádně silní kupci.

Činnost těchto obchodníků sleduji za pomoci údajů pravidelně zveřejňovaného COT reportu, který přesně tato data poskytuje. Z údajů, které mám k dispozici, pak sestavuji indikátor, za jehož pomoci hledám na trhu obchodní příležitosti.

Vepřové maso a peníze

Pojďme se podívat na příklad – třeba na tak obstojně (a často) obchodované komoditě, jakou je vepřové maso. Podívejme se na tuto situaci:

Křivka pod grafem je můj hlavní indikátor a mapuje aktivitu výše zmíněné skupiny, které můj učitel Larry Williams říká „superpowers“. Na konci tohoto trendu byli tito „supermani“ extrémně silnými prodejci (křivka se nacházela v dolní části grafu) a jejich aktivita měla dostatek síly poslat cenu prudce dolů.

2.000$ nebo 5.000$

Výsledný zisk, pokud by obchodník setrval v obchodu většinu trendu, se mohl přesáhnout dva tisíce dolarů.

Podobná situace nastala opět po roce, a mohla přinést vnímavému obchodníkovi dalších přibližně pět tisíc dolarů. A další podobné případy vidíme na komoditách – i na našem ukázkovém vepřovém mase – celkem často.

Jsou to situace, kddy „superpowers“ zastavili několika měsíční růst a posílají trh na mnohem nižší úrovně. Jsou to situace, kdy umíme z trhu vyždímat kolem tří tisíc dolarů jedním obchodem.

22.000 korun „na kafe“

Z uvedeného pohybu vepřovém mase jsem získal něco málo přes tisícovku dolarů, která mi stačí. Je to kolem 22.000 korun, velká část lidí na to pracuje dva nebo tři týdny
Pro nás to byla otázka půl hodiny výběru obchodu a dvě kliknutí do platformy:

Během roku se na vepřovém najdou situací, kdy má cenu se „zvednout z gauče“ a jít obchodovat. A výtěžek jen z této komodity by člověka, při troše skromnosti, mohl slušně uživit.

A mnoha z vás se to už daří, mám obrovskou radost z takovýchto zpráv:

Od pondělí startujeme

Pro zkušené kolegy jsou popsané postupy dávno samozřejmostí.
Ale co pro vás, kteří tyto postupy zatím neznáte?

Ok, od pondělí spustím 14 denní kurz zdarma. Každý pracovní den dostanete mail s novou lekcí, kterou si můžete libovolně přehrát.
Budu ukazovat vše krok za krokem, přihlášku do bezplatného kurzu máte zde.

Inflace a zdražování nám „hrají do karet“. Bude to maso!

Václav Pech
Jako vysokoškolský pedagog jsem získal Ph.D. v oboru teorie řízení a krizového managementu. Na trzích se s vlastními penězi, či jako správce, pohybuji více než deset let. Většinu tohoto času také profesně. Osobním mentorem mně byl po dva roky americký trader Larry Williams, se kterým jsem i po absolvování všech levelů mentoringu nadále v kontaktu. Investice a burza jsou mým koníčkem i profesí - Jsem také investičním analytikem společnosti Broker Trust.
Komentáře
  1. jozef napsal:

    ahoj

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.