Opce: Máte perfektní start. Tedy 3.500 z vás ho mít bude

Před 20 lety jsem začínal na minimální mzdě – to berte jako konstatování faktu 🙂 Vyhodili mne (zcela oprávněně) ze studií, a tak jsem musel vzít zavděk tím, co na trhu práce bylo. Dnes jsem „za vodou“: vybudoval jsem několik podniků, některé jsem prodal za balík peněz. Ale to nejlepší mne teprve čekalo 🙂

Nejlepší firma, kterou si můžete vybudovat

Díky fajn lidem jsem se dostal i k tomu nejlepšímu, co moderní kapitalismus nabízí: obchodování na burze. Tohle, přátelé, je totiž to nejférovější prostředí: Neplatí tu protekce, výmluvy, ani doktorát z prestižní školy. Tady funguje jen zákon nabídky a poptávky.

Nikdo se vás neptá na vzdělání, nikdo vám nevnucuje pracovní dobu. Obchodovat můžete kdykoliv a odkudkoliv – a pak si můžete užívat života kdekoliv na planetě.

1.200.000 korun : Užívejte si život

Letos jsme v opcích vydělali opravdu velmi slušně. Stačilo mi za rok pouhých 12 obchodů, abych celkem vydělal 1.200.000 korun  a to na velmi jednoduchou strategii. O tom jsem psal třeba zde.

Obchodování opcí dává obrovskou svobodu : Používáme jednoduché strategie, a tak máme volný čas. Nemusíme sedět u počítače, nemusíme se vázat na jedno místo. Svět je velký a krásný!

Teď si užíváme na druhé straně světa, v Austrálii … tady v Brisbane je parádních 31 stupňů a voda jako křišťál :

Za těch 13 let, co se na burze pohybuji, jsem nasbíral řadu zkušeností. Když jsem loni poprvé začal předávat moje zkušenosti zdarma, šlo se mnou 2.500 lidí. Ten zájem mne překvapil – jenže ta pravá bomba je tu letos!

Už příští týden, od pondělí 12.11., jde 3.500 z vás se mnou znovu do akce. Ve dvou týdnech vám budu ukazovat principy, na kterých stojí moje burzovní obchodování opcí. A nejen moje 🙂 Podělím se i o zkušenosti dalších kolegů, opčních obchodníků. Tady to máte na stříbrném talíři, a zcela zdarma.

Máte vše ve svých rukách

od 12.11. dostanete zcela zdarma v 10 lekcích to, co vám nabízí svět opčního obchodování. Důležité je uvědomit si, že vše máte ve svých rukách – máte takové možnosti, o kterých většina světa může jen snít. Třeba zaletět si na druhý konec světa a vyrazit za klokany:

Velmi dobře si tohle všechno uvědomíte naopak mezi těmi nejchudšími.  V březnu jsem byl v Rio de Janeiro, kde jsem kromě vyhlášené pláže Copacabana zašel i do chudých čtvrtí. Místní lidé svůj život změnit nemohou – jsou z našeho pohledu opravdu chudí, bez internetu, bez vzdělání, bez budoucnosti.

Jste vítězem závodu už při narození

Vy můžete změnit svůj život tak, jak se 90% lidí na této planetě nikdy ani nesnilo. Věřte, že máte vše, co potřebujete: Umíte číst a psát, máte co jíst, máte kde bydlet. Vzhledem k tomu, že čtete tyto řádky, máte internet a počítač. Máte o 100% víc, než lidé, které jsem potkal v chudých čtvrtích Latinské Ameriky:

Máte takový náskok, jaký má jen málo lidí na světě. Žijeme v době, kdy úspěch máte na dosah!

K balíku peněz, k pohodovému životnímu stylu a k úspěchu půjdeme společně se 3.500 z vás už 12.11. A moc se na to těším!

Z australského Brisbane zdraví

Martin

 

Martin Kopáček
Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů