KOMODITNÍ SPREADY: Zisky na pšenici rostou +167.299 Kč

Na komoditních spreadech lze vydělávat v jakékoli době. Jen je třeba trpělivost a umět zvolit tu „správnou stranu“ obchodu. Je tomu tak i v normálním životě.

Podívejme se na pšeničné spready, které nám dělají velkou radost:

Graf sezonality ZWN22-ZWK22

seasonalgo.com

V současnosti držím v pozici otevřených 7 ks spreadů. Zisk na 6 ks spreadů jsem již zavřel. CLOSED profit tedy činí 4.750 USD, to je +104.500 Kč.
Otevřený profit je nyní +2.854,50 USD, to je +62.799 Kč.

Průměrně držím u dlouhodobé pozice 6-8 spreadů a využívám swingových pohybů pro dokupování a následnou realizaci menších zisků v průběhu obchodu.

Tabulka obchodů

seasonalgo.com

Na výše uvedené tabulce vidíte, že obchody jsem začal realizovat v dubnu 2021 a první zisky vybíral v květnu a červnu 2021.

Kde se můžete připojit našim kolegům ?

V mém spreadovám kurzu, tady je vstupní brána k bezplatnému kurzu spreadového obchodování

Ahoj Roman, ať se daří

Roman Horký
Podnikatelem je od roku 1992 do současnosti. Koníčky: Silniční i MTB cyklistika a obchodování komoditních spreadů na burze. První kontakty s kapitálovým trhem získal Roman Horký v roce 1990 přes otevřené podílové fondy bank a finančních institucí. Roman získával zkušenosti s obchodováním na pražské burze, posléze přesedlal na burzy v USA. Dlouhodobě se zabývá studiem kapitálových trhů. Za investiční a traderský vzor Roman považuje amerického komoditního obchodníka Larryho Williamse. Roman Horký se specializuje na komoditní spready, které obchoduje šestým rokem. Je zastáncem učení praxí a propagátorem jednoduchých postupů. Doplňkově obchoduje opce na komoditní futures, samotné komoditní futures. Obchoduje také opce na volatilitu. Dlouhodobé obchody, z části i investice, realizuje také na akciích - zde preferuje především dividendové akcie.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.