KOMODITNÍ SPREADY: Rovnováha

     Ahoj všem, dnes to bude spíše něco o psychické pohodě při obchodování. Asi všichni co děláte kancelářkou práci, tak vám někdy padá hlava a ani nevíte proč. Doděláte nějaký náročný úkol, bylo to v presu a nyní je to dokončené nebo jste ve „finiši“ a baterky jsou na minimu.

      Tak jako je fajn rovnováha chutí sladké – slané, teplé – studené, kyselé – zásadité. Tak naše tělesná schránka přetížená psychickou prací, potřebuje ten stres kompenzovat pohybem. Burzovní obchody a fyzický pohyb. Je to cesta k vyronané psychice a ta je klíčem k veškerým úspěchům.  Vždy je to o naší hlavě.

Klid a psychická pohoda – klíč k úspěchu

     Pohyb v přírodě, radost z maličkostí. Pozitivní myšlení je nejlepší lék na veškeré neduhy a to i tělesné. Fyzicky pracující lidé by zase měli zastavit a vzít si hezkou knihu nebo si v klidu lehnou, zavřít oči a pustit hezkou muziku. Odpočivejte na druhé straně !!! Najděte rovnováhu.

     Zpomalte v dnešní uspěchané době a zamyslete se nad tím, jestli se neženete zbytečně rychle a nezapomínáte na své blízké kolem sebe.

Zpomalte a zamyslete se

      Vybral jsem všechny ty obrázky, protože jsem měl dojem, že znich vyzařuje klid a pohoda. Pozitivní lidé, rozdávají radost a dobrou náladu kolem sebe.  Jsem rád mezi takovými lidmi, smích a dobrá nálada nás nabíjí.

    Jako burzovní obchodníci jsme také vesměs pozitivní lidé. Věříme ve vzdělání a světlejší budoucnost. Jsem rád v takové komunitě lidí.

Dělejte svým blízkým radost

     V jedné hezké písničce se zpívá veliká pravda. Že ty nejhezčí věci jsou zadarmo. Když třeba ti malí špunti na Vánoce rozbalí dárky. To sice není zadarmo, ale máte větší radost než oni z jejich štěstí.

     Už dlouho jste manželce nekoupili kytku nebo jí neřekli, že si uděláte hezký večer? Udělejte to! Je to fajn, když na vás vykulí oči a dumá, co je za výročí. Žádné!!! Jen chci být s tebou a v pohodě po tom rušném dni.

     Pokud máte tu moc dělat lidem kolem sebe radost, dělejte to. Stejně budete  mít ve finále největší radost a pocit štěstí vy, když se to podaří.

    Ahoj  Roman, ať se daří

 

Něco o mně, o mojí cestě ke komoditnímu byznysuo postupech které používám, ke stažení zde:

 

 

 

Roman Horký
Roman Horký
Podnikatelem je od roku 1992 do současnosti. Koníčky: Silniční i MTB cyklistika a obchodování komoditních spreadů na burze. První kontakty s kapitálovým trhem získal Roman Horký v roce 1990 přes otevřené podílové fondy bank a finančních institucí. Roman získával zkušenosti s obchodováním na pražské burze, posléze přesedlal na burzy v USA. Dlouhodobě se zabývá studiem kapitálových trhů. Za investiční a traderský vzor Roman považuje amerického komoditního obchodníka Larryho Williamse. Roman Horký se specializuje na komoditní spready, které obchoduje šestým rokem. Je zastáncem učení praxí a propagátorem jednoduchých postupů. Doplňkově obchoduje opce na komoditní futures, samotné komoditní futures. Obchoduje také opce na volatilitu. Dlouhodobé obchody, z části i investice, realizuje také na akciích - zde preferuje především dividendové akcie.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů