KOMODITNÍ SPREADY: „Podojili“ jsme vepřové o 138. 600 Kč !

Sovětský akademik Moskalenko svého času podojil kozla 🙂 My jsme podojili vepřové.

Sklidili jsme další plody naší práce. Tentokráte to bylo na vepřovém. Dlouhodobý spread HEM20-HEJ20

V rámci KSET jsme společně sklízeli dolary

Osobně jsem nakoupil tři spready. Kdy a na jakých cenách je vidět vlevo dole na grafu ceny spreadu ( černá křivka ). Bylo to v březnu 13.. 14. a 26.3.2019.

Něco jsme již s koledy a kolegy/němi vybrali, ale jeden spread ještě držím. Zatím to dává +6.160 USD / +138.600 Kč. Tedy dva vybrané zisky a ten open profit, který zatím držím. KSET kolegové mají na každém spreadu +2.910 USD a to není vůbec špatné. Někdo již také vybíral.

Ostatně, uvidíte to v neděli v oline vysílání.

Ve středu jsme „kasírovali“

V souladu s videem v KSET jsme vybírali zisky i s kolegy.

Bylo nás prostě víc, komu to cinkalo a bylo to příjemné. Někdo měl na dárky, někdo na „kus auta“. Každý hned nemusí koulet miliony, jde to i s menšími účty.

Nápověda: Kde je vstup?

Modrá a červená křivka naznačuje dlouhodobý příznivý sezonní trend spreadu. Od dubna do dubna je vidět s mírnými výkyvy cesta vzhůru. Pokud tedy spread nabídne dobrou cenu v nějakém období a nastavení trhů není zrovna opravdu proti nám, tak při rozumném stop lossu je opravdu vysoká pravděpodobnost dobrého obchodu.

COT: Ani ideální, ani úplně špatný

Málo kdy to sedne opravdu přesně, ale o tom tak zkrátka trhy nejsou. KSET vstup vidíte na svislých červených čárách.

Nahoře zelené pole je stav pozic Large Traders a dole cena vepřového na front ( nelikvidnějším ) kontraktu. Pozice velkých spekulantů ještě rostli, když jsem už byly v obchodě.

Prasečí mor v Číně také někoho strašil, ale obchodník si vždy musí udělat svůj obrázek o trzích. Zde pomáhají zkušenosti a také vaši kolegové. Nejsme v tom sami.

Studuji a vylepšuji výkon účtu

Aleš studuje, inspiruje se a letos má prima zhodnocení. Tak to je za mne super. Fajn je, že „alešů“ máme mezi sebou letos hodně. Uvidíte v neděli na online vysílání, kolika lidem se letos dolary sypou!

Dárek, který vydělává: Start v pondělí

Peníze se sypou. Tedy k těm, kdo „mají koule“ (dámy prominou) a místo válení pupku u televize makají. V neděli naposledy otevřeme bránu do naší party – a od pondělí fičíme s novými kolegy k novým ziskům.

Brána je otevřená, pojďte si nadělit dárek, který vydělává!

Roman Horký
Roman Horký
Podnikatelem je od roku 1992 do současnosti. Koníčky: Silniční i MTB cyklistika a obchodování komoditních spreadů na burze. První kontakty s kapitálovým trhem získal Roman Horký v roce 1990 přes otevřené podílové fondy bank a finančních institucí. Roman získával zkušenosti s obchodováním na pražské burze, posléze přesedlal na burzy v USA. Dlouhodobě se zabývá studiem kapitálových trhů. Za investiční a traderský vzor Roman považuje amerického komoditního obchodníka Larryho Williamse. Roman Horký se specializuje na komoditní spready, které obchoduje šestým rokem. Je zastáncem učení praxí a propagátorem jednoduchých postupů. Doplňkově obchoduje opce na komoditní futures, samotné komoditní futures. Obchoduje také opce na volatilitu. Dlouhodobé obchody, z části i investice, realizuje také na akciích - zde preferuje především dividendové akcie.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.