KOMODITNÍ SPREADY: Hovězí vydělává +31.132 Kč

Zdravím všechny příznivce komoditních spreadůKSEŤáky zvlášť. Trhy jsou poslední dobou zejména na zrninách divoké. Náš bear spread na hovězí LEZ21-LEV21 nám dělá radost.

Přiblížil se také čas, abychom se znovu s novými kolegy podívali, co to vlastně spready jsou a jak je obchodujeme: Budu proto otevírat LETOŠNÍ ROČNÍK BEZPLATNÉHO SPREADOVÉHO KURZU, který startujeme v pondělí 3.5. online.
A teď se pojďme podívat na hovězí spread:

Otevření a úpravy

smartmailing

Obchod byl avizován kolegům a kolegyním v KSETu e-mailem. Následně došlo k posunu SL na vyšší úroveň 16.4. a 22.4..

Tabulka otevřeného obchodu

seasonalgo.com

Zde vidíme cenu vstupu, základního Stop Lossu a jak jsem posouval SL na další hodnoty.

Sezonalita

seasonalgo.com

Na grafu vidíme černou křivku hodnoty aktuálního spreadu. Červeně a modře patterny sezonality pět let průměr červeně a patnáct let modře. Vodorovně je modře naznačena cena vstupu. Červenou a fialovou vodorovnou čárou značím hodnoty Stop Loss limitů.

Aktuální OPEN PROFIT

TWS

Aktuální otevřený zisk je v čtvrtek 22.4.2021 +1448 USD, což je cca 31.132 Kč. Sezonalita je pořád dobrá, tedy budu spread držet a posouvat SL.

V pondělí startujeme

Spready jsou fajn oblast, která nám naděluje štědré zisky. A proto připomínám, že v pondělí budeme startovat LETOŠNÍ ROČNÍK BEZPLATNÉHO SPREADOVÉHO KURZU, registrujte si zdarma místo, a v pondělí 3.5. startujeme online.

Ahoj Roman, ať se daří

Roman Horký
Podnikatelem je od roku 1992 do současnosti. Koníčky: Silniční i MTB cyklistika a obchodování komoditních spreadů na burze. První kontakty s kapitálovým trhem získal Roman Horký v roce 1990 přes otevřené podílové fondy bank a finančních institucí. Roman získával zkušenosti s obchodováním na pražské burze, posléze přesedlal na burzy v USA. Dlouhodobě se zabývá studiem kapitálových trhů. Za investiční a traderský vzor Roman považuje amerického komoditního obchodníka Larryho Williamse. Roman Horký se specializuje na komoditní spready, které obchoduje šestým rokem. Je zastáncem učení praxí a propagátorem jednoduchých postupů. Doplňkově obchoduje opce na komoditní futures, samotné komoditní futures. Obchoduje také opce na volatilitu. Dlouhodobé obchody, z části i investice, realizuje také na akciích - zde preferuje především dividendové akcie.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.