KOMODITNÍ SPREADY: Hovězí vydělává +31.132 Kč

Zdravím všechny příznivce komoditních spreadůKSEŤáky zvlášť. Trhy jsou letos zejména na zrninách divoké. Zato spready na vepřovém a na hovězím mase jsou letos velmi štědré. Náš bear spread na hovězí LEZ21-LEV21 nám udělal radost.

Přiblížil se také čas, abychom se znovu s novými kolegy podívali, co to vlastně spready jsou a jak je obchodujeme: Budu proto otevírat LETOŠNÍ ROČNÍK BEZPLATNÉHO SPREADOVÉHO KURZU, který startujeme v pondělí 4.10. online.
A teď se pojďme podívat na náš ukázkový dubnový hovězí spread:

Otevření a úpravy

smartmailing

Obchod byl avizován kolegům a kolegyním v KSETu e-mailem. Následně došlo k posunu SL na vyšší úroveň 16.4. a 22.4., jak vidíte v screenu z mého mailu, který jsem posílal vašim zkušenějším kolegům.

Tabulka otevřeného obchodu

seasonalgo.com

Zde vidíme cenu vstupu, základního Stop Lossu a jak jsme posouvali SL na další hodnoty. Zatím vám to asi příliž neřekne, ale po absolvování bezplatného spreadového kurzu se v této tabulce budete cítit, jako ryba ve vodě.

Sezonalita nám napovídá

seasonalgo.com

Na grafu vidíme černou křivku hodnoty aktuálního spreadu. Červeně a modře jsou cenové vzorce sezonality: Pět let průměr je červeně a patnáctiletý průměr je modře. Cenu vstupu jsem naznačil vodorovnou modrou čárou. Červenou a fialovou vodorovnou čárou značím hodnoty Stop Loss limitů.

Jak se obchod vyvíjel?

TWS

Aktuální otevřený zisk byl 22.4.2021 +1448 USD, což bylo cca 31.132 Kč. Sezonalita byla pořád dobrá, proto jsme spread drželi a posouvali jsme Stoploss.

V pondělí startujeme

Spready jsou fajn oblast, která nám naděluje štědré zisky. Za posledních 12 měsíců jsme s kolegy uzavřeli zisk +48%, což je 1.838.000 Kč.

Popis není dostupný.
Zisk za 12 měsíců: 1.838.764 Kč, což je příjemných 48,72%


Proto připomínám, že v pondělí budeme startovat BEZPLATNÝ SPREADOVÝ KURZ. Registrujte si zdarma místo, a v pondělí 4.10. startujeme online.

Ahoj Roman, ať se daří

Roman Horký
Podnikatelem je od roku 1992 do současnosti. Koníčky: Silniční i MTB cyklistika a obchodování komoditních spreadů na burze. První kontakty s kapitálovým trhem získal Roman Horký v roce 1990 přes otevřené podílové fondy bank a finančních institucí. Roman získával zkušenosti s obchodováním na pražské burze, posléze přesedlal na burzy v USA. Dlouhodobě se zabývá studiem kapitálových trhů. Za investiční a traderský vzor Roman považuje amerického komoditního obchodníka Larryho Williamse. Roman Horký se specializuje na komoditní spready, které obchoduje šestým rokem. Je zastáncem učení praxí a propagátorem jednoduchých postupů. Doplňkově obchoduje opce na komoditní futures, samotné komoditní futures. Obchoduje také opce na volatilitu. Dlouhodobé obchody, z části i investice, realizuje také na akciích - zde preferuje především dividendové akcie.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.