Jak vypadá život burzovního obchodníka?

Obchodování opcí jsem si vybral proto, abych nemusel sedět u počítače a zírat do grafu. Mám rád volný čas. Strategie přebírám hotové, funkční. Co funguje, není třeba měnit, natož vymýšlet něco složitého. Postupy sdílím s kolegy.

Jaké postupy to jsou? Od jakých kolegů? Uvidíte v neděli v přímém přenosu, kde zároveň odstartujeme letošní ročník „klubu ziskových obchodníků“.

Jak vypadá den burzovního obchodníka?

Podívám se na globální informace: Zvedla se volatilita? Mám podklady u zajímavých úrovní? Jaké jsou fundamenty? Blíží se zasedání FEDu? Jsou někde důležité volby?  Nemám ekonomické vzdělání, takže vysedávat na burzovními zprávami není pro mne.

Volný čas je král

Burzovní obchodování dělám proto, abych měl volný čas. Nechci sedět u počítače, nechci vysedávat nad složitými postupy.

Nemám matematické nadání, takže místo nekonečných backtestů raději přejímám hotové postupy od kolegů. Nechci nic složitého. Co nepochopím do 60 minut, to není pro mne. Používám mechanické, jednoduché strategie. 90% práce za mne dělají tedy vlastně kolegové, od kterých přebírám hotové strategie.

Jak na to?

Moje postupy zná už přes 800 lidí, kteří jsou v našem – jak já říkám – „klubu ziskových obchodníků“.  Sdílíme postupy, sdílíme obchody. V klidu, v pohodě, bez sezení u počítače a bez lámání si hlavy složitými nesmysly.

Jak nastartovat ziskové obchodování?

Jak získat volný čas?

Jak se dostat k finanční nezávislosti?

Jak funguje náš „klub ziskových obchodníků“?  

OK, jednou ročně otevírám brány. Letos otevřu brány klubu v neděli 4.6., na živém vysílání : Buďte u toho.

Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.
Komentáře
  1. Roman Kratochvil napsal:

    Vydělávat a vydělávat dost jsou bohužel dva dost rozdílné pojmy

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.