ŽIVĚ: 3.000$ nebo 8.700 $?

DSC_0257miniPřátelé, už za chvíli, začínáme! Komoditní „šaman“ a můj dobrý kamarád Vašek Pech ukáže svoje postupy krok za krokem. Uvidíte, jak se kouká „přes rameno“ velkým hráčům na burze.

Nic složitého. Slíbil jsem jednoduchý trading, ok, tak teď ho už za chvíli uvidíte na vlastní oči. Kromě jiného uvidíte i Vaškův indikátor FutTrend, který vyvinul pro obchodování komodit s algo-profíkem Zdeňkem Zaňkou (jo, to je ten drak, co staví roboty!).  Fajn zpráva lidi: indikátor FutTrend je dokonce i v MT4 (Zdenda zabodoval!).

Chcete jednoduchý postup? Teď ho máte před sebou. Kdo znáte Vaška, víte, že to je nesmírný kliďas a pohodář. Kdepak nějaké frustrace 🙂 nebo stresy – Vašek si lebedí ve svém minimalistickém tradingu. Proč minimalistickém? Protože mu věnuje fakt minimum času, což pochopíte z jeho prezentace.

No a samozřejmě, Vašek odpálí zároveň svůj dlouho připravovaný trénink. Hele, viděl jsem obsah, nic snazšího už asi nebude. Po algotradingu to bude příjemný oddych 🙂

Jo, abych nezapomněl – Václav si připravil jeden extra bonus, ale bude jen tomto ŽIVÉM vysílání…. proto nezmeškejte. Nebudete se nudit, navíc pro mnoho z vás bude tohle vysílání fakt ZLOM v tradingu.

Takže už za chvíli začínáme vysílat na tomto linku

Kdyby se do nás pustil „digišotek“, tak náhradní link na vysílání hbitě zveřejníme.

 

EDIT: Digišotek si zadováděl, takže Václav se rozhodl dávat zdarma svůj ebook ke kurzu ještě do páteční půlnoci (mrkněte se sem, shlédněte záznam).

 

Ať se daří!

Martin

 

PS: Na živé vysílání vás dorazilo přes 500 (!), wow, díky moc!

Martin Kopáček
Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.