„Zítra to smažeme“ Kdo pozdě chodí ….

… sám sobě škodí. To platí v životě i na burze. A v pátek budeme definitivně rušit účast těm, kdo nebudou mít vyřízený vstup do Complete kurzu opčního obchodování.

Podle nosa poznáš kosa

Jsem moc rád, že kurz nám už pěkně šlape. Tento týden už máme přístupné 4 lekce, pátá bude zítra. Jde o tzv. „nultý“ týden, kdy si vysvětlujeme naprosté základy pro nováčky. Zkušenější kolegové a staří mazáci v klidu užívají sluníčka, protože to pravé ořechové máme teprve před sebou.

Ještě stále zbývá pár lidí, kteří nemají uhrazené objednávky. Osobně jsem si zvykl platit vše ihned po objednání – mám tak jistotu, že na nic nezapomenu a mohu se věnovat další práci. Kdo ovšem odkládá, ten často prováhá – a jak jsme říkali s kolegy v byznysu „Podle nosa poznáš kosa a podle rychlosti platby partnera.“ Takže co s těmi, kdo nemají uhrazeno kurzovné?

Ujede vlak  …

V pátek zkrátka kolegyně zruší objednávky, kde nebude provedena platba. Na burze také nemůžete čekat se zadáním pokynu – buď do akce jdete, nebo vám ujede vlak. A také začnou přibývat nové a nové lekce. Jak jsem psal, tento týden jsou ještě velmi jednoduchá témata. Ale od příštího týdne budeme probírat podrobnější témata.

Peníze se vydělávají akcí, a to platí na burze i v životě. Loudalové a váhavci neuspějí, protože prováhají ty nejlepší příležitosti. Tak to je, ale svůj život si každý z nás vybírá a určuje sám 🙂

Já to nestihl

Vstup do kurzu byl otevřený přes 3 týdny. Poslední skupina lidí, kteří absolvovali můj kurz zdarma, měli možnost naskočit na palubu ještě v neděli – a proto jsme stanovili pátek jako poslední termín pro provedení platby.

„Já to nestihl“, psalo mi hodně lidí. Ok, takže čas na provedení platby byl celý týden – a je tedy ještě dnes a v pátek. Jenže v pátek v 17 hodin prostě neuhrazené objednávky zrušíme. Dopředu upozorňuji, že je pak zbytečné psát a zkoušet získat vstup do kurzu. Jak jsem opakovaně avízoval: kurz začal od pondělí 30.4 a jede už týden. Vstup do kurzu je už definitivně zavřený. A stejně definitivně se v pátek uzavře možnost úhrady kurzovného.

Provést úhradu vám zabere méně času, než přečíst tento článek.

Jdeme si pro milion, na loudaly nečekáme 🙂

Martin

Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.