Vysíláme online: Jak získat 1.000.000 Kč

Je před námi start letošního ročníku Complete opčního kurzu.  V neděli si uděláme „předpremiéru“ a to zcela zdarma. Budeme si ukazovat postupy, kterými vyděláme peníze. Vše prakticky, bez omáčky. Prostě půjdeme k věci.

Tady to máte

Naked put a call opce. Strangle. Iron Condor. Opční put spread, opční call spread. To jsou strategie, které mi první 1.000.000 Kč vydělaly už v roce 2011. Jsou to jednoduché, ale robustní strategie. Učil jsem se je u „amíků“ – Sheridan, Hutchinson, Steinman, Battista, Sosnoff…

Ukážu vám tyto strategie podrobně, krok za krokem. Uvidíte i jemné detaily, které rozhodují o úspěchu na burze.

V neděli ve 20:00 získáte návod

Tento specializovaný webinář dělám opět zdarma. Kromě 4 milionových strategií samozřejmě ukážu – pro naprosté nováčky – princip opcí. Příklad benzínu a brambor 🙂 Jak víte, mám rád jednoduché postupy, a proto vám vše ukážu „po lopatě“ a jednoduše, v příkladech.

Ochutnávka před startem

Jak víte, blíží se start Complete kurzu, který otevírám jednou ročně. Nedělní vysílání, na kterém si ukážeme čtyři milionové strategie, bude takovou „ochutnávkou“, co vás v kurzu čekám. Vím, že už se na start těšíte, a tak si v neděli uděláme takovou „předpremiéru“.

Bude to hodně nadupané, uvidíte postupy krok za krokem. Milionové postupy. Přihlašte se včas zde, a udělejte si poznámku do diáře. Startujeme v neděli ve 20:00 a rozhodně buďte u toho 🙂

Na viděnou v neděli v online vysílání!

Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.