Vepřový spread: +45.957 Kč zisk

Letošní léto je skvělé. Slunce svítí a trhy naděluji.

Například na vepřových spreadech máme už +45.957 Kč otevřeného zisku, podívejte se na záznam včerejšího vysílání:

Postupy ukazuji zdarma právě teď!

Náš společný bezplatný kurz spreadového obchodování běží na plné obrátky. Každý den vám chodí nová lekce zdarma mailem, kde si vše ukazujeme. Ostatně, mluvím o tom i ve videu, viz výše.

Kdo ještě nejste na palubě, tady je vstup – přidejte se včas, protože máme otevřené profity například v sóje, kakau a zemním plynu.

Fajn den a ať nám trhy „sypou“!

Roman Horký
Roman Horký
Podnikatelem je od roku 1992 do současnosti. Koníčky: Silniční i MTB cyklistika a obchodování komoditních spreadů na burze. První kontakty s kapitálovým trhem získal Roman Horký v roce 1990 přes otevřené podílové fondy bank a finančních institucí. Roman získával zkušenosti s obchodováním na pražské burze, posléze přesedlal na burzy v USA. Dlouhodobě se zabývá studiem kapitálových trhů. Za investiční a traderský vzor Roman považuje amerického komoditního obchodníka Larryho Williamse. Roman Horký se specializuje na komoditní spready, které obchoduje šestým rokem. Je zastáncem učení praxí a propagátorem jednoduchých postupů. Doplňkově obchoduje opce na komoditní futures, samotné komoditní futures. Obchoduje také opce na volatilitu. Dlouhodobé obchody, z části i investice, realizuje také na akciích - zde preferuje především dividendové akcie.
Komentáře
  1. Profilový obrázek igor napsal:

    1 nejak tomu nerozumiem. Robil som forex ale toto mi nejako uchádza.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.