Velikonoční poklady: Nestihli jste? 1.000.000 Kč tu pořád je

O Velikonocích se otevírají poklady. Tak jsem si řekl, že otevřu dva své poklady, které mi vydělávají skutečně velké peníze. V neděli jsem odvysílal webinář, kde jsme si ukázali postupy, návody a obchody. A také jsem dal k dispozici můj top obchodní systém „Tříválcovou mašinu na peníze“.

„Já jsem na dovolené, nestihnu vysílání“. „V neděli jsme ještě na chatě, nemám tam připojení“. „Můžu ještě naskočit?“

O 24 hodin prodlužuji (a těch 50% vám dám)

Tak si říkám, že když jsou ty Velikonoce – a za oknem je krásně – uděláme si radost. Jak víte, tradičně dávám cenový bonus 25%. Letos chci být ještě štědřejší, tak jsem na webináři dal bonus 50% slevu.

Vstup do naší komunity, přístup k lekcím, přístup k Tříválcovce, KSET na celou dobu kurzu zdarma, diskuzní fórum atd … to vše jsem včera otevřel.

Hodně z vás mi psalo, že jste mimo komp, mimo signál. Tak tedy OK, akci prodloužím ještě do dnešní půlnoci.

Dnes o půlnoci ale 50% bonus skončí

Tady máte přímý přístup do naší party, i se všemi bonusy a za poloviční cenu. Pozor, dnes o půlnoci ovšem tato cena opravdu definitivně zmizí.

O čem to je? Podívejte se na záznam webináře, ať vidíte, jaké obchody děláme, jak je vybíráme, jaké jsou zisky, co je Tříválcovka atd. atd.

Chudý získá za hodinu 30 Kč. Bohatý milion.

Víte, jaký je rozdíl mezi chudým a bohatým člověkem?

Chudý člověk nikdy nechytí příležitost. Největší výhrou je pro něho 30 korun slevy v Lidlu, kvůli které louská leták a pak stojí frontu u pokladny. Hodinu času prodá za 30 korun …

Bohatý člověk stráví hodinu času tím, že buduje byznys. Podívá se třeba na tento webinář a rozjede si nový zdroj příjmů.

Vše je v myšlení a ve schopnosti uchopit příležitost. Máte ji tu ještě do dnešní půlnoci 🙂

Na viděnou v naší partě!

Roman

Roman Horký
Roman Horký
Podnikatelem je od roku 1992 do současnosti. Koníčky: Silniční i MTB cyklistika a obchodování komoditních spreadů na burze. První kontakty s kapitálovým trhem získal Roman Horký v roce 1990 přes otevřené podílové fondy bank a finančních institucí. Roman získával zkušenosti s obchodováním na pražské burze, posléze přesedlal na burzy v USA. Dlouhodobě se zabývá studiem kapitálových trhů. Za investiční a traderský vzor Roman považuje amerického komoditního obchodníka Larryho Williamse. Roman Horký se specializuje na komoditní spready, které obchoduje šestým rokem. Je zastáncem učení praxí a propagátorem jednoduchých postupů. Doplňkově obchoduje opce na komoditní futures, samotné komoditní futures. Obchoduje také opce na volatilitu. Dlouhodobé obchody, z části i investice, realizuje také na akciích - zde preferuje především dividendové akcie.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.