To bude mazec: Jednou a dost!

Těch  600.000 kaček z tisícovky dolarů za 30 dnů, to hodně z vás taky dalo brouka do hlavy. Kryptoman prostě ukázal extrémní situaci. Jenže ruku na pupík: je to stejný extrém, jaký jsme viděli na Bitcoinu nebo na MAT tokenu, kdy se z pár dolarů raketově dostal na tisícinásobky hodnoty.

Takže: u další rakety by bylo dobré být včas.

Brouka v hlavě jsem měl už delší dobu, kdy jsem Kryptomana poznal a sledoval, co dělá. Ostatně, je to už dva roky, co jsem to psal i na mém Facebooku:

Tehdy letěla kauza poslance Vymazala, který si těžil Zcash … a přivydělával si tak „dvacítku“ k poslaneckému platu.

Těžba se tak dostala do povědomí víc lidí a my jsme viděli velkou příležitost, jak se natáhnout „pro hrst dolarů“.

Anonymně, kámo

To mi řekl Kryptoman, když jsme ho před dvěma roky lámali s kolegou, aby udělal pro nás bezplatný kurz. Ok, anonymně. Píše články, točí videa. Jenže jsme netušili, jako bombu jsme právě odpálili: Kryptomanův bezplatný kurz má obrovský dosah. Původní odhad počtu zájemců byl razantně překonán.

Takže jak dál? Týden jsem strávil ukecáváním Kryptomana na vystoupení před kameru.

„Kámo ani za milion Bitcoinů! Nestojím o to, aby mi ve vesnici stál štrůdl lidí před plotem. Poznali by mně a to fakt nechci, jsem rád, že mám svoje soukromí,“ odmítal Kryptoman. To chápu, závistivých trotlů máme kolem sebe až až …. takže, jak to udělat?

Nakonec jsme se rozešli s tím, že pokud vymyslíme, jak zachovat anonymitu, tak ok. A pomohla náhoda. Respektive zase lidi co jsou se mnou ve spojení na Facebooku. A řešení je vlastně hrozně jednoduché:

Jenže někteří jsou prostě rychlejší

Když jsem dorazil za Kryptomanem s návrhem, aby vystoupil na webináři s maskou, chvíli jsme po sobě koukali. „Jenže co hlas, ten taky budeme muset změnit,“ připomněl a hned přišel s velmi vtipným řešením. Nebudu ho prozrazovat, protože je to trošku sofistifikovanější řešení.

„Pár lidí mne našlo, podle farmy v Bělorusku,“ říká mi mi : „No tak jsem s některými udělal deal, dodám jim know-how a budou si stavět svoje farmy tady v Čechách.“ Abych nenapínal, prostě se lidem líbí myšlenka poslance/piráta Vymazala, že se dá těžit i v domácích podmínkách – a že se to rentuje i v případě, že vám elektřinu neplatí Poslanecká sněmovna 🙂

Těch 24.000 pasivního příjmu je rozhodně zajímavých

Jednou a dost, a jen na pár hodin

Takže to by byli ti rychlejší, co se už pohybují v prostředí krypto-komunity. Rok 2018: Pijeme třetí kafe a přemýšlíme.„Když ti jede ten free kurz, šel bys dál? Hodně lidí by chtělo to know-how, aby mohli používat tvoje Trojúhelníky zisku a aby mohli třeba i těžit,“ ptal jsem se dál. Kryptomanovi jsem vysvětlil, jak u nás fungují online-kurzy atd.

Udělám, ale jen jednou,“ po delším přemýšlení říká Kryptoman. „Nechci to dělat opakovaně. Když jsem teď udělal kurz zdarma, tak můžu zájemce dovést dál. Ale jen jednou. Pro mne je zajímavější můj vlastní těžební a spekulační byznys. Kurz bych musel příští rok předělávat podle aktuální situace, a to nechci.“

Rok 2019: Bitcoin předvedl veletoče, vysypal na dlažbu naivky a „HODLery“. Těžba v Bělorusku doznala změny. Naučil jsem se včas kupovat a pouštět podíly na těžebních strojích, i včas nakupovat coiny – a ještě rychleji je prodávat 🙂

Rok 2020: Bitcoin si našel dno i strop. Farmy dvakrát koupené a dvakrát prodané, aktuálně jede jedna v Evropě a druhá je ve výstavbě v Latinské Americe. Kupujeme a prodáváme podíly na těžebních strojích, těžíme „do zásoby“ a prodáváme při dosažení stropu. Funguje to!

… a blíží se HALVING, a tady si chceme napakovat kapsu.

Takže i letos po 4 hodinách nad grafy a tabulkami jsme si plácli. V neděli, ve 20:00 hodin, jdeme společně těžit zlatý důl. Dostanete možnost získat vyzkoušené know-how. LETOS POUZE JEDNOU a dost, halving bude už za pár měsíců. Teď o tom víte a už to máte ve svých rukách: Program a registraci máte zde.

Prachy tam jsou. Tak na viděnou v neděli!

Martin

Martin Kopáček
Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.
Komentáře
  1. Profilový obrázek Jiri Matulik napsal:

    Jak to funguje. Dík.

    • Martin Kopáček Martin Kopáček napsal:

      Tak, jak ukazujeme na webináři 🙂 Funguje to dobře když víte, co a jak dělat. Jako u všeho, vytrvalým slunce svítí.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.