Startuje krypto! Předstartovní webinář v neděli

Potenciál kryptoměn je fajn. Ne jako investice, HODL je pro slabší kusy… Kombinace „nákup-prodej-směna-těžba“ se líbí. Fajn, takže tu máme start a zároveň „last call“.

V neděli Start + Last call

Minulý týden jsem udělal webinář a otevřel jsem vstup do kurzu. Pořád chodí dotazy a to pořád na to samé: Vidím, že většina lidí spíš jen nějak tuší, co je těžba, směna, nákup … ale pořád si neumí představit ty obrovské příležitosti.

OK, před startem kurzu udělám ještě druhý veřejný webinář. Dál půjdu od pondělí jen s těmi z vás, kdo chcete na kryptu seriozně vydělávat. A to znamená, seriozně se tomu věnovat.

V neděli odvysílám tedy druhý veřejně přístupný webinář. Startujeme ve 20:00 zde.

Jednou a naposledy

V pondělí po webináři začnu v členské sekci Krypto kurzu zveřejňovat videa s lekcemi. Prostě začneme louskat krok za krokem podrobný obsah, který jsem připravil.

Připomínám dvě důležité věci: Kdo nebude v pondělí registrován v kurzu, má smůlu. Kurz začne v pondělí. Proto doporučuju být v neděli na posledním předstartovním webináři.

Kdo už máte jasno , a nechcete propásnout vstup, tak tady máte přímo vstup do kurzu.

Připomínám, že kurz v této podobě už neotevřu. Dělám ho pro aktuální situaci. Kdo chce umět vytvořit těžbou pasivní příjem, kdo chce umět kupovat a prodávat dobré kryptoměny, ten má příležitost teď.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.