Spready: +780$/ +18.486 za 12 dnů

Léto je parádní! Včera jsme využili volný den a s kamarády zapařili… sportovní turnaj a pak 6 sudů piva.

Vtipné na tom je, že mezitím jsme dosáhli profit na zemním plynu. Kdo jste už s námi obchodujete živě, jistě jste si včera přečetli tento mail:

Vydělali jsme za 12 dnů plných 780$, což při dnešním kurzu znamená zisk +18.486 Kč. Za 12 dnů máme totéž, co velká část lidí v ČR za celý měsíc…

Výpis z obchodního účtu: Tady jsou ty peníze + jak se daří kolegům

A takto to vypadá v naší obchodní platformě. Obchodujeme v platformě TWS od IB, což vy kteří už živě obchodujete důvěrně znáte.

Screen je z naší komunitní stránky na FB, moc mne vždy potěší, že se daří i dalším kolegům na stejných obchodech:

Jak na to?
Ukážeme si v neděli + otevřeme přístup do naší skupiny

Vy, kteří sledujete aktuální bezplatný kurz komoditních spreadů (jedeme už druhý týden, dnes vám šla sedmá lekce), už to víte : V neděli si uděláme společné online vysílání. Zde si ukážeme

  • co a jak v trhu hledáme
  • jak vyděláme 450.000 Kč za půl roku anebo 1,9 milionu za rok
  • zpřístupním tajný postup „Tříválcové mašiny na peníze“
  • otevřeme přístup do naší party
  • dostanete se k našemu know-how, které vám bude vydělávat balík

Tady máte program a registraci, a v neděli jdeme pro peníze společně!

Roman Horký
Roman Horký
Podnikatelem je od roku 1992 do současnosti. Koníčky: Silniční i MTB cyklistika a obchodování komoditních spreadů na burze. První kontakty s kapitálovým trhem získal Roman Horký v roce 1990 přes otevřené podílové fondy bank a finančních institucí. Roman získával zkušenosti s obchodováním na pražské burze, posléze přesedlal na burzy v USA. Dlouhodobě se zabývá studiem kapitálových trhů. Za investiční a traderský vzor Roman považuje amerického komoditního obchodníka Larryho Williamse. Roman Horký se specializuje na komoditní spready, které obchoduje šestým rokem. Je zastáncem učení praxí a propagátorem jednoduchých postupů. Doplňkově obchoduje opce na komoditní futures, samotné komoditní futures. Obchoduje také opce na volatilitu. Dlouhodobé obchody, z části i investice, realizuje také na akciích - zde preferuje především dividendové akcie.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.