Opce v praxi: Švéd v online vysílání!

Přátelé a kolegové opční obchodníci, tohle je prostě bomba 🙂  Tajemný autor Edukativních opčních tipů, který od roku 2015 působí pod přezdívkou „Švéd“, vystoupí v online vysílání!

V neděli 15.7., ve 20:00, bude Švéd osobně v online vysílání – a probereme si praxi opčního obchodování s profi obchodníkem opravdu velmi podrobně…

33 měsíců, 700 obchodů, 60% zisku

Edukativní opční tipy jsme poprvé otestovali s malou skupinou opčních obchodníků v roce 2015. Od té doby běží nepřetržitá šňůra opčních obchodů, kterých jsme za 33 měsíců non-stop opčního obchodování udělali společně už přes 700!

Švéd tyto obchody realizuje na svých účtech, v přímém přenosu posílá vstupy a výstupy. Vidíte tak opčnímu obchodníkovi přímo „pod ruce“. A sami vidíte, kdy se v EOT daří a kdy naopak musíme utíkat před trhem. Švéd je profesionál, takže od něj opravdu nečekejte „100% ziskových obchodů“ – to necháme kabaretním bavičům. V tradingu totiž kromě zisků jsou samozřejmě i ztráty. A tady je důležité umět je řešit, což právě Švéd se svými EOT učí v praxi.

Výsledky jsou fajn: Kumulativní zisk 60% v rámci portfolia EOT. Kdo s námi obchoduje od začátku, ten to jistě potvrdí.

Dýlujeme drogy (a je to prima)

V rámci EOT každý týden zpracovová Švéd tzv. Čtení trhu. Uživatelé vědí, že jde o prudce návykový „matroš“: je zde přehled pozic, přehled otevřených obchodů a především rozbor situace na trhu. Co a proč otevíráme, jak řešíme aktuální stav trhu, jak pozice budeme upravovat.

Samozřejmě Čtení obsahuje také edukaci: Učíte se používat nové nástroje, učíte se koukat na trh očima profíka. Jo, je to prostě hodně, opravdu hodně návykový opční materiál – trhy a postupy máte jako na dlani.

Who is Švéd?

Tenhle skromný chlapík je jeden z největších profíků v opčním tradingu. Švéd se blíží padesátce, v burzovním světě začínal v době, kdy většina dnešních „znalců“ ještě na základce louskala malou násobilku.

Švéd vám v neděli ostatně sám poví, v jaké opční branži se pohybuje – a je to diametrálně odlišný level, než na kterém jsou lokální „gurus“ 🙂  Myslím, že budete velmi překvapeni, jaké kontakty a jaký informační přísun může mít tuzemský opční obchodník – ostatně z Čtení trhu (kdo dáváte pozor) je asi všem jasné, že tento „matroš“ vaří hodně zkušený kuchař.

Konec teoretizování a hurá do praxe

Šedá teorie, zelený praxe strom – a v opčním obchodování to platí dvojnásob. Švéd za téměř čtvrt století burzovního obchodování nasbíral obrovské zkušenosti. A právě o tom jsou EOT, o předávání zkušeností v praxi, o ukazování aplikace postupů v opčním obchodování.

K čemu by bylo louskání kurzu, když pak nenásleduje praxe? Peníze se vydělávají praxí, a tak je třeba získané znalosti uplatnit v praxi – a o tom si budeme povídat přímo s autorem Edukativních opčních tipů již v neděli 15.7. ve 20:00. Nepromeškejte příležitost, program a přihlášku na bezplatný webinář máte zde.

Ať se daří!

Martin

Martin Kopáček
Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů