Opce v praxi: Servis od A do Z

Tak nám ta naše opční komunita pěkně roste 🙂  A mám radost, že stále víc opčních obchodníků oceňuje servis, který děláme: Kurz, fórum, Edukativní opční tipy (EOT)

Proč a jak?

Jak rosteme z hlediska „členské základny“, tak se samozřejmě opakují u nováčků stejné dotazy: „Co je na opcích tak fajn? Není to složité? Zvládnu to časově? Jak funguje kurz a jak fungují EOT?“

   Odpovědi najdete v tomto videu. S opcemi jsem se potkal v roce 2005, líbí se mi, že vše už bylo vymyšleno. O 10 let později jsem udělal „deal“ s kolegou Švédem. Já dělám edukaci pro zájemce (kurz) a Švéd dál vede absolventy přímo v praxi (EOT).

Vše máte ostatně ve videu, co bych to dál rozepisoval 🙂 Ve videu hovořím o Complete kurzu, kam jednou ročně mohou přestoupit absolventi opčního Basic kurzu.

Jak vypadají Edukativní opční tipy v praxi?

Když přijde EOT, zobchoduju ho. A snažím se natočit na video postup, jak se obchod popsaný v EOT realizuje přímo v platformě TWS od Interactive Brokers (nebo od IQ-trade). V lednu jsem byl v Dominikánské republice a samozřejmě jsem obchodoval i zde.

Obchodovat na pláži lze, opět ověřeno v praxi 🙂

Dva EOT se mi neuložily, video tedy nemám. Jednou jsem byl v letadle (obchod za mne udělal kolega), podruhé to bylo na cestě v Dominikáně – frčeli jsme na motorkách a já nechtěl zdržovat partu.

Nevadí, máte místo videa přesný popis přímo od Švéda, jak mi v EOT přišel. Mrkněte se na přehled videí, kde ukazuji, jak se Edukativní opční tipy překlápějí na reálný účet v TWS.

Učit se a vydělávat

Kombinace kurzu a EOT je zajímavá v tom, že spojuje dvě věci. Jednak se v kurzu 1200 absolventů naučilo potřebné postupy, a pak mohou pokračovat v praxi v EOT. Praxe v EOT znamená, že se při učení odběratelům daří zhodnocovat vlastní kapitál.

Ať se daří!

Martin

PS: Jak obchoduji opce? Velmi jednoduše :)  Manuál zdarma si stáhněte zde:
Martin Kopáček manuál zdarma

Chcete umět naše postupy, chcete znát kompletní know-how? 
Vstupte našeho Online kurzu a budete to umět také:


Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.