Opce: Komoditní opční call spread +380$

Život je barevný a pestrý. A trading taky. Opce nejsou jen otázka indexů nebo ETF 🙂

Což takhle opce na komodity? Takto obchoduje opce kolega Roman Horký:

 

Variabilita tradingu a výsledky spolupráce jsou úžasné. To, co umí jeden obchodník, se dá skloubit se znalostmi dalších. Tak funguje spolupráce v praxi – a tak se společně vydělávají peníze.

Pro komoditní a spreadové obchodníky je zajímavé přiučit se opčnímu tradingu. Výsledky v praxi vidíte na obrázku výše 🙂  Pro opční obchodníky je zase fajn naučit se obchodovat komodity a komoditní spready – a kolega Roman Horký je bude už brzo ukazovat ve svém kurzu.

V neděli 4.3. ve 20:00 si to probereme na webináři. Roman ukáže, co a jak obchoduje. Ukáže, jak se z vrátného a pošťáka dostal k milionům – je totiž nejen úspěšný burzovní obchodník, ale i úspěšný podnikatel! A na tomto posledním webináři na několik hodin otevře vstup do svého kurzu, který bude startovat už 5.3.

Sledujte Romana Horkého, opční tradeři. Sledujte ho a učte se od něj. Vyplatí se to 🙂

Ať se daří!

Martin

PS: Na EOT  jsem si před nástupem do letadla nepřehodil účty – a nepozornost se nevyplácí. Jak víte, EOT účet necháváme schválně malý (abychom mohli ukazovat reálný opční trading i pro nováčky) a tak jsem „dovezl“ day-trading-pattern 🙁  Jo, nepozornost se nevyplácí ….

Nevadí, zavřel jsem call spread a už mám v EOT I. „čistý stůl“. Sledujte Švéda!

Martin Kopáček
Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.