Opce: I po roce stále fungují

Před rokem jsem zveřejnil video, kde jsem shrnul čtyři opční strategie. Jsou to moje oblíbené opční strategie, postupy vyzkoušené mnoha obchodníky po celém světě.

Výpisy put opcí, Iron Condor, opční strategie na earnings….

To video máte zde:

Jak vidíte, nic nového pod sluncem. Stále totéž: call a put opce, nákup a výpis opce. Celé opční obchodování je vlastně o rutinním zvládnutí pár věcí.

Když jsem toto video vysílal – je to téměř přesně před rokem – bylo nás v klubu opčních obchodníků 800. Dnes je nás už přes 1.000 🙂 A stále platí: KISS, čili Držte trading jednoduchý.

Ať se daří!

Martin

PS: Jak obchoduji opce? Velmi jednoduše :)  Manuál zdarma si stáhněte zde:
Martin Kopáček manuál zdarma

Chcete umět naše postupy, chcete znát kompletní know-how? 
Vstupte našeho Online kurzu a budete to umět také:


Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.
Komentáře
  1. Tomáš napsal:

    Dobrý den,
    chtěl jsem se zeptat jak velký kapitál potřebuji do začátku v obchodování s opcemi? Děkuji Vám za odpověď Tomáš

    • Martin Kopáček napsal:

      Obchodování na burze je práce s kapitálem. Čím víc má obchodník kapitálu, tím lépe. Anebo jinak: S malými penězi je to spíš na hraní, ne na uživení. Začít můžete klidně s 50.000 Kč, ale nečekejte, že vás to uživí 🙂

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.