NAPOSLEDY: Získej továrnu na peníze

Letos mi „továrna na peníze“ nadělila víc jak 1.200.000 korun. Loni to bylo 980.000 korun. Co to pro znamená?

Svoboda, volnost, cestování. Žádné „chození do práce“ denně 8 hodin ….

V dubnu letošního roku jsem otevřel pomyslné brány této továrny pro další zájemce: ukazoval jsem, jak si takovou „továrnu na peníze“ může každý vybudovat sám pro sebe.

NAPOSLEDY letos otevřu bránu ještě v neděli 16.12. na tomto online vysílání

Nejlepší způsob, jaký znám

Prošel jsem od roku 1993 hodně podnikáními, projekty, byznysy. Prošel jsem si také hodně zaměstnání a pracovních pozic. Od roku 2005 jsem narazil na burzu – a tady jsem našel skutečné kouzlo. Posuďte sami, jak moje továrna, která mi letos vynesla 1.200.000 korun, vypadá:

  • Žádní zaměstnanci
  • žádné zboží
  • žádné sklady
  • žádná reklama
  • žádné faktury
  • žádná konkurence.

Vše řeším jedním kliknutím do obchodní platformy.

1.200.000 je na stole

NAPOSLEDY letos otevřu letos bránu své „továrny na peníze“. v neděli 16.12. ve 20:00 na tomto online vysílání.

Dostanete návod, jak si továrnu postavíte. Uvidíte, jak funguje, v čem je podstata. A také dostanete „vedení za ruku“, uvidíte vše v praxi.

Na stole leží 1.200.000 korun. Doslova – uvidíte to v neděli ve 20:00 hodin. Máte je na dosah. Buďte u toho a získejte vaši vlastní „továrnu na peníze“. Program a registrace zde, bránu továrny na peníze NAPOSLEDY otevřeme ve 20:00 hodin

Buďte na palubě včas!

Martin

Martin Kopáček
Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů