Máš bianko šek. Částku si dopiš sám

„To by bylo prima. Kdybych dostal šek a mohl si sám napsat libovolnou částku“, říká si většina lidí. A ono to tak v praxi opravdu je. Každý z nás drží v ruce šek – ale málokdo si to uvědomuje.

Je na tobě, na jakou částku si vypíšeš šek. Je na tobě, kolik kontraktů v praxi zobchoduješ. A samozřejmě je jen na tobě, jestli takový bianko šek vezmeš do ruky.

To bych bral, ale nevím kde

Většina lidí chce volný čas, úspěch, svobodu. Trading toto vše dává. Jedinou podmínkou je, že člověk prostě musí ten „bianko šek“ zvednout ze země a naučit se ho vyplnit správně.

Takto to vypadá, když už svůj šek vyplnit umíte:

Toto jsou výsledky lidí, kteří:

  • nejsou líní zvednou svůj šek a vyplnit ho
  • učili se naše postupy
  • makají na svém úspěchu

Investuj do sebe 1 hodinu a 18 minut

Často kolem sebe slýchám, že „nejlepší je investovat do sebe“. Většina lidí s tím souhlasí, já také. Ovšem u mnoha lidí je to prázdná fráze – místo skutečné investice si jen zdůvodňují zábavu.

Skutečná investice nese výsledky. Vidíte je na výše uvedených screenech. Jsou to hmatatelné výsledky lidí, kteří investovali svůj čas a naučili se naše postupy.

Kde? Jak? Investujte do sebe, aspoň 1 hodinu a 18 minut. Podívejte se na včerejší webinář a pak se zamyslete nad příležitostí získat celoživotní bianko šek, který vám může sypat pěkné peníze celý život:

Koukněte se na záznam nedělního webináře, je to pouhá hodina a 18 minut. Promyslete, co vidíte a slyšíte. Vstup do naší skupiny máte přímo zde.

Investuj do sebe 14 dnů

Pokud jste „váhavý střelec“ můžete si vše prohlédnout během 14. dnů. Jak víte, čas od času dělám kurz zdarma, kde ukazuji jak náš „bianko šek“ funguje, kde se hledá a jak se sbírají peníze.

Start je dnes. Po dva týdny budu ukazovat jak náš business funguje. Link máte zde, po přihlášení vám přijde do mailu potvrzení a další den i lekce.

PS: Rychlá a přímá cesta vede k cíli rychleji 🙂

Roman

Roman Horký
Roman Horký
Podnikatelem je od roku 1992 do současnosti. Koníčky: Silniční i MTB cyklistika a obchodování komoditních spreadů na burze. První kontakty s kapitálovým trhem získal Roman Horký v roce 1990 přes otevřené podílové fondy bank a finančních institucí. Roman získával zkušenosti s obchodováním na pražské burze, posléze přesedlal na burzy v USA. Dlouhodobě se zabývá studiem kapitálových trhů. Za investiční a traderský vzor Roman považuje amerického komoditního obchodníka Larryho Williamse. Roman Horký se specializuje na komoditní spready, které obchoduje šestým rokem. Je zastáncem učení praxí a propagátorem jednoduchých postupů. Doplňkově obchoduje opce na komoditní futures, samotné komoditní futures. Obchoduje také opce na volatilitu. Dlouhodobé obchody, z části i investice, realizuje také na akciích - zde preferuje především dividendové akcie.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů