Krypto: Jak nakoupit bitcoiny draho a (být „namydlený“)

V roce 2017 proběhla revoluce. Všichni se zamilovali do kryptoměn. Ceny letěly raketově nahoru a strategie nakup a drž to byla mantra.

Guru českých kryptoinvesticí na svých přednáškách tvrdili, že 50 000 dolarů za bitcoin do konce roku padne. A tak se stala pro řadu laiků naprosto očekávatelná situace, když kryptoměnu na svých maximech, nakoupili, a pak rok smutně koukali, jak jejich investice padá k polovině či ještě níže. HODL, hodl, ho.l …

Nevěděli co s tím, řada prodávala a inkasovala ztrátu, protože nevěděli ani kam až můžou bitcoiny a další alt coiny padat.

Co nás tato situace naučila?

Když něčemu nerozumím, nekupuji to. Protože budu mít problém jak s tím, kdy koupit, tak hlavně s tím, kdy a proč prodat.

zdroj: finance.yahoo.com graf BTC/$

Kdo toto pochopil a začal se trošku více o kryptoměny v minulém roce zajímat, tak letos mohl slavit. Počkal si na minima, vycítil, že trh se nezboří, nakoupil.

Facebook a Libra

A do hry vstoupilo několik faktorů v čele s Facebookem. Hromada lidí čekala, kdy se spustí nová vlna a začne to růst. Ekonomika je napumpovaná, lidí chtějí investovat, spekulovat, vydělávat. A do toho vám Facebook oznámí, že bude mít „vlastní kryptoměnu“.

Co na tom, jestli Libra vlastně vůbec nebude klasickou kryptoměnou, to není vůbec důležité, důležité je, že při sledování reakcí trhu šlo vidět, jak trh pozitivně reaguje už na zprávy o tom, že Facebook NĚCO oficiálně oznámí.

zdroj: facebook.com

A když to Facebook oficiálně oznámil, stalo se přesně to, co byste čekali: Trh se opět zbláznil a začal lámat dlouhá maxima. Kdo chytře nakoupil a nyní prodává, už může mít 2x-3x násobek své investice. Což je šílený procentuální zisk za 1 rok.

Přišel čas podívat se na realitu

Je na čase zase vstoupit do hry.

Znovu proto zveřejním bezplatný kurz, který jsem poprvé právě před rokem udělal.

Jeho cíle zůstávají být stejné: chci vysvětlit co nejvíc lidem, že na miliony se čeká, protože milion se neporodí přes noc.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.