Komodity + spready: „… průvan v trenkách“

Režie vybuchla smíchy, zvukař stáhl rychle na mixpultu hlasitost. Střižna měla při zpracování záznamu o zábavu postaráno. Jen Roman zachoval téměř poker face.

Obchody, sport a hláška

S kolegou Romanem Horkým jsme připravili rozbor aktuálních obchodů. Kakao, ropa, zemní plyn, kukuřice, bavlna. Komodity a komoditní spready. Postupy, návody, ukázky z praxe. Je to hutný materiál, 3/4 hodiny nabitých informacemi. Ke shlédnutí bude vše v neděli 19.11. ve 20:00 hodin.

K tomu jsme natočili také tuto upoutávku, kde jsme probrali také koníčky a záliby. Ale neradujte se, nic skandálního ten můj „průvan v trenkách“ neobsahuje. Jen povzdechnutí nad přibývajícím věkem a slábnoucími sportovními výkony:

Otevřené obchody, tipy a návody

S přibývajícím věkem sice klesá sportovní výkonnost, ale zase rostou zkušenosti. Udělali jsme řadu obchodů, komoditních i spreadových. Vychytali jsme různé „špeky“, které pomáhají zvyšovat zisky. Našli jsme řadu nástrojů, které nám pomáhají ve vyhledávání obchodních příležitostí. Prostě s věkem rostou zkušenosti 🙂

Aktuálně máme otevřenu řadu obchodů. Komoditních i spreadových. S kolegou, spreadovým obchodníkem Romanem Horkým, si vše ukážeme na webináři v neděli 19.listopadu. Kakao, ropa, zemní plyn, balvna, kukuřice. A také interkomoditní spready. Vše uvidíte v praxi, program a přihlášku na nedělní vysílání máte zde.

Na viděnou v neděli!

Václav Pech

Václav Pech
Václav Pech
Jako vysokoškolský pedagog jsem získal Ph.D. v oboru teorie řízení a krizového managementu. Na trzích se s vlastními penězi, či jako správce, pohybuji více než deset let. Většinu tohoto času také profesně. Osobním mentorem mně byl po dva roky americký trader Larry Williams, se kterým jsem i po absolvování všech levelů mentoringu nadále v kontaktu. Investice a burza jsou mým koníčkem i profesí - Jsem také investičním analytikem společnosti Broker Trust.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.