KOMODITY: Dalších sto tisíc

Prázdniny končí. I když ještě ne úplně. Na Šumavě nám s Bafem zbývá celý měsíc. Doufám, že se konečně dočkáme plného koše hřibů. Letos je to fakt špatné. Pak dvoutýdenní prodloužené léto ve Španělsku a v polovině října skoro po půl roce domů na Moravu.

Také máte dojem, že to léto vždycky utíká rychleji?  Není to tak dávno, co jsme s Martinem ukazovali, jakým způsobem jsem za jeden měsíc vydělal díky komoditám na burze sto tisíc korun.

Viděli jste postupy, které v komoditách používám. Jak obchoduji futures kontrakty, jakou analýzu provádím při obchodování komoditních opcí a došlo také na komoditní spready.

O tom, že tento přístup velice dobře funguje svědčí i dalších, více než 100.000 vydělaných korun na mém účtu.

dalsich-100k

Na to, že jsou prázdniny a že podle minulý týden zmíněné dohody s Martinem obchoduji jen s jedním kontraktem je to výsledek, se kterým jsem spokojený. Ukazuje na to, že se i jedním kontraktem dají vydělat solidní peníze a při troše skromnosti by se s tím dalo i přežít.

Základem toho, co umím a co učím své studenty v komoditním kurzu jsou fundamenty, které hrají v komoditním světě klíčovou roli a  také umění  dobře číst data, která nám nabízí COT report a způsob, jak je správně používat. Žádně složitosti, žádné technické „mumbo-jumbo“ jak říká můj učitel Larry Williams.

Jen jednoduché a tvrdé fundamenty. A poctivá práce… tak, jak to učím v mém Online komoditním kurzu už víc jak 700 studentů. Přidáte se?

 

Stáhněte si zdarma Komoditní manuál!

komodity manual

Komoditní manuál zdarma

——————————-

Ukážu vám moje kompletní know-how, krok za krokem:

komodity basic

Vstupte do mého komoditního kurzu!

———————

Jak jsem se dostal k obchodování komodit? Moje  „Cesta k tradingu“ je k dispozici v elektronické podobě.

pechbook

 

Václav Pech
Václav Pech
Jako vysokoškolský pedagog jsem získal Ph.D. v oboru teorie řízení a krizového managementu. Na trzích se s vlastními penězi, či jako správce, pohybuji více než deset let. Většinu tohoto času také profesně. Osobním mentorem mně byl po dva roky americký trader Larry Williams, se kterým jsem i po absolvování všech levelů mentoringu nadále v kontaktu. Investice a burza jsou mým koníčkem i profesí - Jsem také investičním analytikem společnosti Broker Trust.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *