Když chytím rytmus na ropě: +70.000 Kč

Minulý týden jsem otevřel vstup do našeho Complete kurzu. Už víte, že vás čeká 30 lekcí postupů, jak vybíráme a stavíme komoditní spready.

K tomu navíc „Tříválcovka„, KSET zdarma, přístup do naší komunity atd. atd.

Desetinásobek během tohoto týdne

Kdy se vám kurzovné vrátí? Třeba za týden 🙂 A třeba desetinásobně. Když víte CO a JAK, pak máte před sebou neomezený zdroj peněz.

Podívejte se na tento screen, kde jsem s vašimi kolegy (minulí absolventi kurzu) shrábl zisk + 3.083$. To je + 70.000 korun:

Vaši kolegové už mají „v kapse“ desetkrát víc, než je cena kurzu. Jsou to obchody na ropě, tentokrát bull spready.

Proč „když chytím rytmus“? Za krátko to budete znát taky – původně jsme jeli tento spread jako „bear“, teď jsme se svezli na vlně „bull“. Takový bull-bear rock, a peníze cinkají na našich účtech 🙂

Můžou i na vašem … je to jen na vás.

Včera: Zisk + 13.400 Kč / +584$

V kurzu budete dostávat ZDARMA také moje obchody v přímém přenosu (tzv. KSET). Ti mazaní si mohou velmi rychle nejen osvojit náš byznys, ale taky si přijít na své.

Tady se podívejte, stačí třeba zavřít tento obchod v KSET:


Jediný obchod, v kapse máte 13.400 korun. Hned máte v kapse dvojnásobek toho, co investujete do svého vzdělání. Tak vypadá vzdělání, které se do slova a do písmene vyplatí …

Včera: Zisk + 9.900 Kč / + 444$

Včerejšek byl bohatý, ještě tu máme druhý otevřený zisk. Kdo chce, může strčit do kapsy dalších +9.900 Kč.

Celkem to máme na obou včerejších „KSET“ obchodech 23.300 Kč. Tomu říkám rychlá návratnost investice do vzdělání.

Koupíš 10.000 korun za tisícovku?

Na minulém vysílání jsme si ukázali, proč bohatý člověk je bohatý: Myslí velkoryse. Investuje 100 Kč aby získal 1.000 Kč. Nebo, v našem případě, získává už rovnou 70.000 korun, nebo 13.400 Kč + 9.900 Kč.

Dnešní výsledek je +70.000 korun a dalších +13.400 Kč +9.900 Kč. Kdo je na palubě, má lístek k těmto penězům.

Nestihli jste minulé vysílání? Chcete vidět ještě jednou moje postupy? Fajn, v neděli 28.4. ve 20:00 udělám si vše ještě jednou ukážeme. Program a přihlášku máte zde, na viděnou v neděli.

Roman

Roman Horký
Roman Horký
Podnikatelem je od roku 1992 do současnosti. Koníčky: Silniční i MTB cyklistika a obchodování komoditních spreadů na burze. První kontakty s kapitálovým trhem získal Roman Horký v roce 1990 přes otevřené podílové fondy bank a finančních institucí. Roman získával zkušenosti s obchodováním na pražské burze, posléze přesedlal na burzy v USA. Dlouhodobě se zabývá studiem kapitálových trhů. Za investiční a traderský vzor Roman považuje amerického komoditního obchodníka Larryho Williamse. Roman Horký se specializuje na komoditní spready, které obchoduje šestým rokem. Je zastáncem učení praxí a propagátorem jednoduchých postupů. Doplňkově obchoduje opce na komoditní futures, samotné komoditní futures. Obchoduje také opce na volatilitu. Dlouhodobé obchody, z části i investice, realizuje také na akciích - zde preferuje především dividendové akcie.
Komentáře
  1. Profilový obrázek Zdeněk Chmelík napsal:

    Zdravím Romane, líbí se mi Vaše články o spreadových obchodech. Rád bych se připojil také k obchodování spreadů v přímém přenosu. Je to ještě možné? Děkuji za odpověď. Zdeněk

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů