Hvězdy burzy: Nezapomeňte na casting!

Martin Kopáček opceJestli budete patřit mezi „Hvězdy burzy“ , to záleží pouze na Vás. Ale k cíli se nyní můžete dostat daleko rychleji a zcela zdarma.

Jak víte, před měsícem jsme odstartovali přihlášky do unikátního projektu: Zdarma se budete učit intradenní obchodování u profi tradera Petera Murína. Budete obchodovat na reálných účtech, takže půjdete přímo do praxe. A to vše formou intenzivního mentoringu, přímo ve Španělsku. Prostě přímá cesta k výsledkům.

Co nás vedlo k zorganizování této akce? Kdo se na akci podílí? Co vás čeká? Co se naučíte, kdy a kde? To vše jsme zveřejnili před měsícem na stránkách www.hvezdyburzy.cz.  Ze najdete také registrační formulář. Pokud se chcete dostat mezi kandidáty na „hvězdy burzy“, vyplňte formulář a pojďte s námi do akce.

Pozveme Vás na casting a posoudíme, zda právě Vy jste vhodný kandidát na budoucí hvězdu…  Přijďte nás přesvědčit, že právě Vy máte v sobě bojovného ducha, nadšení pro burzovní obchodování a vůli uspět! Castingy se budou konat v těchto dnech a v těchto místech:

Praha  sobota 13.srpna
Ostrava sobota 20.srpna
Bratislava sobota 27.srpna

Už nyní si tedy udělejte místo v diáři. Kdo se na casting nedostaví, ten prostě bude mít smůlu – burza je totiž o tom být ve správný čas na správném místě…

Přesnou hodinu a přesné místo castingu dostanou všichni přihlášení mailem. Už nyní se ale rozhodujte, na který casting se vypravíte. Přesné adresy a hodiny castingu Vám zašleme mailem, vy se přihlásíte na konkrétní JEDEN termín a místo. Upozorňujeme, že vybrané místo castingu již potom nepůjde změnit – takže dopředu si vyčleňte v diáři volný den na casting, který Vám bude vyhovovat. Termíny a místa už znáte…

Další informace budou následovat. Sledujte web a sledujte mail 🙂 Všem přihlášeným gratulujeme a těšíme se na osobní setkání na castingu. Jak to celé bude probíhat, to jsme shrnuli ve videu na www.hvezdyburzy.cz.

Ať se daří

Martin

PS: Uvidíme se na castingu, budu v porotě 🙂

 

Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.
Komentáře
 1. Jozef Petrik napsal:

  …uz jen vybrat ty PRAVE

 2. Ondra Novotný napsal:

  Dobrý den, můžu se zeptat kolik je aktuálně přihlášených?

 3. Miloš Souček napsal:

  Zdravím Martine. Jen malý dotaz. E-maily přihlášeným na casting se už posílali? Zatím ještě nic nepřišlo. Díky za odpověď.

  • Martin Kopáček napsal:

   Miloši dolaďujeme místa castingů. Zatím nic, ale už to bude brzy 🙂 Sledujte mail…

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.