Hvězdy burzy: Castingy jedou!

Martin Kopáček opceV sobotu proběhly v Praze první castingy do projektu Hvězdy burzy.  Dorazily desítky zájemců o účast v naší akci, kde budeme „vychovávat“ nové burzovní obchodníky. Přišli nováčci, věční začátečníci, ale také zkušení burzovní matadoři.

Porota, které jsem členem, bude mít těžkou práci… Osobně bych si vybral už na místě minimálně 20 lidí 🙂 Jenže kapacita není nafukovací a další zájemci dorazí ještě na sobotní castingy v Brně a v Bratislavě.

S každým, kdo se na casting řádně přihlásil, jsme dělali inteview.  Teprve potom budeme vybírat finalisty, kteří pojedou do Španělska, aby se od Petera Murína učili burzovnímu řemeslu.

https://www.youtube.com/watch?v=4R25fb2ZIto&feature=youtu.be

Poznal jsem během soboty opět řadu skvělých lidí. Přišli nováčci, ze kterých je cítit elán a nadšení, i když možná ještě s trochou obav a naivity. Věční začátečníci bilancovali před kamerou svoji dosavadní cestu, popisovali svoje vítězství i prohry. Dorazila i řada traderů, kteří už mají svoje postupy zvládnuté, a to včetně psychiky. Věřte, nevěřte – psychika je opravdu 80% úspěchu.

Na tomto setkání se mi potvrdilo, že úspěch souvisí s nastavením sebe samotného. Úspěch je schopnosti zvládat svoje emoce, dodržovat plán, být disciplinovaný. Velmi malou roli hraje systém… Komplikované systémy jsou zbytečné. Vydělávat se dá v klidu a v pohodě i na velmi jednoduchých strategiích, kterých je plný internet. Osobně používám jen to, co vymysleli a vyzkoušeli jiní 🙂 Nemá smysl konstruovat kolo, když funguje raketa …  Chce to jediné: klid, pohodu a jednoduchý systém.

Díky vám všem, kdo jste na castingy v Praze dorazili. Pro všechny z nás to je velmi zajímavá zkušenost – pro nás porotce, i pro vás, účastníky. Velmi si vážím vaší odvahy dorazit a projít celým interview.  Peter Murín je „hodný“, Míša Soukupová je ta „hezká“ …. no a já jsem vyfasoval roli toho „zlého“. Moc mi ta role nesedí, ale snažím se 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=ly2TH5zHY3s

https://www.youtube.com/watch?v=wzMChuGUYRE

 

Další castingy budou v Brně a v Bratislavě. Vy, kdo jste na tyto castingy přihlášeni, sledujte mail, sledujte stránku Hvězdy burzy. A samozřejmě sledujte FB stránku.  Je možné, že bude změna místa v Brně, protože nám aktuální prostory začínají být těsné … do akce se vás přihlásilo opravdu hodně. A to je fajn.

Takže přátelé, na viděnou v sobotu v Brně! Těším se na vás, i když jsemv porotě  „ten zlej“ :

https://www.youtube.com/watch?v=1qHAO_ubKiE

 

Ať se daří!

Martin

Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.